Relacja z rajdu rowerowego

W niedzielę 1 sierpnia Fundacja Pro Bike & Dance zorganizowała dla turystów rowerowych z terenu gminy Dopiewo Rajd rowerowym do pałacu w Jankowicach, który jest Rekomendowaną Atrakcją Turystyczną Powiatu Poznańskiego.

Start oczyszczalni w Dopiewie po rozbudowie

Symboliczny „start” oczyszczalni ścieków w Dopiewie po rozbudowie i modernizacji miał miejsce 2 sierpnia 2021 r. z udziałem przedstawicieli samorządu Gminy, Powiatu i Województwa , firm – wykonawczej, nadzorczej i projektowej. Na inwestycję wartą 18 mln zł Urząd Gminy Dopiewo pozyskał dotację unijną z WRPO w wys.6,9 mln zł.

Zawody Wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Dopiewo

Zawody Wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Dopiewo odbyły się w Cieślach nad Jeziorem Niepruszewskim w niedzielę 31 lipca 2021 r. Wzięły w nich udział 43 osoby - 41 panów i 2 panie. Rywalizacji wędkarzy przyglądał się Honorowy Patron Zawodów - Wójt Paweł Przepióra.
Sesja Rady Gminy Dopiewo

Rada Gminy Dopiewo - przerwa wakacyjna

Zgodnie z Uchwałą Nr XXVI/342/21 Rady Gminy Dopiewo z dnia 25 stycznia 2021 r. w sprawie ustalenia planu pracy Rady Gminy Dopiewo na rok 2021, w miesiącu sierpniu przewidziana jest przerwa wakacyjna Rady Gminy. W tym miesiącu nie odbywają się komisje ani sesja Rady
Logo powiat poznański

Punkty Nieodpłatnych Porad Prawnych

W związku ze zmianą godzin funkcjonowania Punktów Nieodpłatnych Porad Prawnych, podajemy zaktualizowany harmonogram pracy punktów nieodpłatnych porad prawnych oraz nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego na terenie powiatu poznańskiego

Diamentowi Jubilaci z Dopiewa

Czesławie i Kazimierzowi Białas z Dopiewa, z okazji „Diamentowych Godów”, wizytę złożyli przedstawiciele samorządu Gminy Dopiewo. Od Wójta Gminy Dopiewo i mieszkańców gminy Jubilaci otrzymali gratulacje i życzenia długoletniego związku w zdrowiu i radości.
plakat Zbadaj swoje kości

Zbadaj swoje kości

Centrum Medyczne Pratia, Badania.pl oraz gmina Dopiewo zapraszają kobiety w wieku 50-80 lat na darmowe badanie densytometryczne. Przyjdź 1 sierpnia, między 10.00 a 18.00 i zbadaj swoje kości.
Logo metropolii

Wracamy na rynek pracy

Projekt „Wracamy na rynek pracy – aktywizacja zawodowa osób powracających lub wchodzących na rynek pracy po powrocie związanym z opieką nad dzieckiem do lat 3” pozwoli zainteresowanym uzyskać zawodowe kompetencje, a także stworzyć ponad 300 miejsc opieki dla dzieci do lat 3.

Strony