baner z napisem wybory przedterminowe wójta

Przedterminowe wybory Wójta : 13 czerwca - wytyczne GIS

13 czerwca 2021r. - mają się odbyć przedterminowe wybory Wójta Gminy Dopiewo. Główny Inspektor Sanitarny w związku z trwającą epidemią SARS-CoV-2, przekazuje wytyczne dla obywateli, które mają na celu realizację wyborów w sposób bezpieczny, zmniejszający do minimum ryzyko zakażenia uczestników koronawirusem.

Czeka rzeka

„Lato, lato, lato czeka/ Razem z latem czeka rzeka/ Razem z rzeką czeka las/ A tam ciągle nie ma nas.” Popularna wakacyjna piosenka sprzed lat to idealny wstęp do opowieści o tym, jak to pod Poznaniem można nieźle… popłynąć.

Diamentowe Gody w Dopiewie

Diamentowe Gody obchodzą dzisiaj Państwo Maria i Leon Guderscy z Dopiewa. Wspólnie przeżyte 60 lat to piękna okazja do złożenia życzeń, wręczenia kwiatów i kosza upominkowego. W tym celu 9 czerwca 2021 r. Jubilatów odwiedzili przedstawiciele Samorządu Gminy Dopiewo.
Herb Gminy Dopiewo

Zameldowani na listach wyborczych

Informujemy, że osoby które do piątku włącznie,11 czerwca 2021 r. dokonają zameldowania na pobyt stały na terenie Gminy Dopiewo, znajdą się na listach wyborczych.
Pełniący Funkcję Wójta - Zbyszko Górny

Dzień Samorządowca 2021

Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego należą się wszystkim pracownikom samorządowym gratulacje i podziękowania za wspólną troskę na rzecz rozwoju samorządności lokalnej, za ciekawe pomysły i śmiałe decyzje dla dobra lokalnej społeczności oraz za kształtowanie przynależności do naszej małej Ojczyzny. Potrzeba wielkiej siły, odpowiedzialności i mądrości w realizacji potrzeb społeczności lokalnych.

Strony