Przedszkole Skórzewo

Przedszkola czekają

Zbliża się termin rekrutacji do 12 publicznych przedszkoli na terenie naszej Gminy. Zgodnie z harmonogramem od 1 marca placówki rozpoczną przyjmowanie wniosków o przyjęcie do danego przedszkola wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez dziecko warunków lub kryteriów branych pod uwagę w procesie rekrutacji.

Bajkowy plac zabaw

Na Bajkowym placu zabaw w Dopiewcu, zamontowana została tyrolka oraz potrójny drążek i bujak na sprężynie, w kształcie samochodu,

Canarinhos Drużyną Roku 2022

Środa 25 stycznia była wyjątkowa dla Prezesa Canarinhos, który miał zaszczyt uczestniczyć w Gali podsumowującej Plebiscyt na Trenera Roku oraz Drużynę Roku 2022, organizowaną przez Głos Wielkopolski.

Licytacje WOŚP - Zostań m.in na 1 dzień Wójtem Gminy Dopiewo

Już niebawem 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Proponujemy mieszkańcom naszej Gminy (to NIE jest propozycja dla mieszkańców spoza Gminy Dopiewo) wylicytowanie z tej okazji jednego dnia urzędowania w roli Wójta Gminy Dopiewo. Zwycięzca lub zwyciężczyni licytacji po uzgodnieniu dogodnego terminu obejmie symbolicznie na jeden dzień urząd przy ul. Leśnej 1c w Dopiewie. Cena wywoławcza to 500 zł.

31.Finał WOŚP w Gminie Dopiewo

Po raz kolejny Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra także w Gminie Dopiewo!  Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tegorocznym wydarzeniu, które rozgrzewa serca i napełnia wiarą w ludzkość. Główne wydarzenie – finał, odbędzie się 29 stycznia, od godziny 14:30 w sali widowiskowej przy ul. Poznańskiej 19A w Konarzewie.

Strony