Przejdź do treści

Zapraszamy do rejestracji w systemie powiadomień podatkowych

Wójt Gminy Dopiewo informuje, że wprowadzony został system informowania zobowiązanych podatników o terminie zapłaty lub o powstaniu zaległości z tytułu podatków i opłat lokalnych. Informacje będą wysyłane bezpłatnie poprzez SMS oraz e-mail.

Rejestracja

Zapisz się do systemu bezpłatnych powiadomień podatkowych poprzez wiadomości SMS i E-mail.

Zapisz się do powiadomień

Rezygnacja

Jeśli chcesz zrezygnować z powiadomień podatkowych, kliknij na link poniżej.

Zrezygnuj z powiadomień

Bezpłatne powiadomienia podatkowe

Dlaczego warto?

Nie przegap terminu

Po rejestracji będziemy wysyłać krótkie wiadomości tekstowe SMS oraz e-mail przypominające o terminie płatności lub w przypadku nie zapłacenia w terminie podatku - o występowaniu zaległości.

Usługa bezpłatna

Zarówno rejestracja numeru, jak późniejsze otrzymywanie gminnych wiadomości nie wiąże się z opłatami. Usługa jest całkowicie bezpłatna dla zarejestrowanych.

Niezbędne dane

W procesie rejestracji pytamy Państwa o te dane, które są niezbędne do realizacji usługi. Z systemu powiadomień można zrezygnować w dowolnym momencie.

Osoba znajdująca się w bazie podatkowej, która zarejestruje swój numer telefonu oraz adres e-mail w systemie powiadomień podatkowych SMS na stronie tax.dopiewo.pl będzie otrzymywać krótkie wiadomości tekstowe SMS oraz e-mail przypominające o terminie płatności (nie wcześniej niż 7 dni przed upływem terminu) lub w przypadku nie zapłacenia w terminie podatku o występowaniu zaległości (w terminie nie później niż 21 dni po upływie terminu płatności). Jeżeli zobowiązany uiści zaległości w terminie 7 dni od daty otrzymania wiadomości tekstowej oraz e-mail, to uniknie dodatkowych kosztów tj. kosztów upomnienia – kwota 16,00 zł.

Do podatników, którzy zarejestrują się w systemie powiadomień podatkowych SMS do dnia 9 listopada 2018 r. przypomnienie o płatności raty podatku zostanie przesłane przed upływem płatności IV raty podatku od nieruchomości rolnego i leśnego od osób fizycznych tj. przed 15 listopada 2018 roku.

Powiadamianie sms-owe jest bezpłatne.