Przejdź do treści
Dni Gminy Dopiewo 2024 - baner

W weekend 01-02.2024 odbędzie się wielkie świętowanie, za sprawą " Dni Dopiewa 2024" których gwiazdą będzie zespół KOMBII (z Grzegorzem Skawińskim i Waldemarem Tkaczykiem), przed którym wystąpi grupa ExMAANAM (stworzona przez dwóch współzałożycieli MAANAMU – Pawła Markowskiego i Ryszarda Olesińskiego, w którym śpiewa Karolina Leszko ze „Złotego Maanamu. Oba koncerty przypomną po kilkanaście niezapomnianych hitów polskiej muzyki rozrywkowej. Z pewnością nie zabraknie „Słodkiego, miłego życia” i „Kocham Cię kochanie moje”. Będzie głośno i przebojowo. 

Przed koncertami na scenie odbędzie się blok dziecięcy oraz zaprezentują się lokalni artyści - nie zabraknie Orkiestry Dętej Gminy Dopiewo, Mażoretek Gminy Dopiewo i tancerzy Klubu Sportowo-Tanecznego „Activus”. Wcześniej pojawią się atrakcje i animacje dla dzieci. Na zabawę zaprosi żeńskie trio The Move, które na przemian z DJ’em będzie serwować najwspanialszą na świecie muzykę do tańca. 

Razem ze Stowarzyszeniem Miłośników Starych Samochodów i Motocykli zachęcamy do udziału w rajdzie samochodowy-  rozpoczynający się  na placu targowym o godzinie 12:00. Podziwianie samochodów zabytkowych będzie możliwe na placu targowym w Dopiewie w godzinach 15:00-18:00

Planowana trasa rajdu : Dopiewo-Dopiewiec-Palędzie-Dąbrówka-Dąbrowa- Skórzewo-Rondo na ul. Malwowej -Dąbrowa- Dąbrówka-Dopiewiec, Konarzewo- Dopiewo

Drugi dzień świętowania to Dzień Dziecka w Dopiewie ,podczas których naszych najmłodszych mieszkańców czekają wspaniałe atrakcje które przygotowała  Gmina Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury w Dopiewie.

1.Piana party

2.Wioska indiańska

3.Bajkowe dmuchańce 

 

Zapraszamy wszystkich mniejszych i większych mieszkańców. Szykuje się wspaniała zabawa w pierwszy czerwcowy weekend .

Świętuj z nami. Przyjdź i przekonaj się sam!

Czas i autor dodaniaCzas i autor ostatniej zmiany


Michał Juskowiak


Patrycja Michałowska