Przejdź do treści
Treść pytania
Dzień dobry,
Dlaczego gmina próbuje zapobiec powstaniu stacji benzynowej w Dopiewie przy ulicy Poznańskiej i na siłę w ostatnim momencie chce wprowadzić niekorzystny MPZP?
Takie działanie są rażące i działają na niekorzyść mieszkańców jak i potencjalnych inwestorów. Wszyscy dobrze wiemy że stacja benzynowa w naszej miejscowości jest potrzebna ale Dopiewo zatrzymało się w czasie. Mamy XXI wiek a nie średniowiecze. Gdzie ten rozwój Panie Wójcie? Ul. Poznańska jest idealną lokalizację dla takiego przedsięwzięcia chyba że gmina posiada i chce przekazać grunt w innej dogodnej lokalizacji.
Treść odpowiedzi
Urząd Gminy po uzyskaniu niezbędnych opinii i uzgodnień wyłożył do publicznego wglądu projekt planu miejscowego. Zapisy zawarte w projekcie są konsekwencją prowadzonych wcześniej dyskusji na Komisji Rolnictwa, Ładu Przestrzennego i Ochrony Środowiska oraz złożonej petycji przez mieszkańców. Na aktualnym etapie procedury można składać uwagi do projektu. Zapisy projektu wyłożonego planu są więc pierwszą propozycją, która może ulec zmianie w dalszej procedurze planistycznej.
Imię
Dawid
Data
Czas i autor dodaniaCzas i autor ostatniej zmiany


Mateusz Szymandera


Mateusz Szymandera