Przejdź do treści
KONSULTACJE

Dziś ruszyły konsultacje społeczne związane z planowanymi w naszej gminie inwestycjami. Pierwsza dotyczy koncepcji budowy ulic: Krańcowej, Lazurowej i Szafirowej w Dąbrowie, a druga -  wykonania dokumentacji projektowej dla budowy ulicy Leśnej od ul. Sportowej do ul. Sosnowej i ulicy Sosnowej od ul. Leśnej do ul. Długiej w miejscowości Zakrzewo.

Dąbrowa:

Przedmiotem konsultacji społecznych jest prezentacja koncepcji zagospodarowania terenu z naniesioną geometrią drogi. 

Ulica Krańcowa o szerokości jezdni 5,5 m i długości 358,4m. Nawierzchnia wykonana  z kostki betonowej Domino/Behaton koloru szarego oraz droga dla pieszych po południowej stronie o szerokości około 2,3m o nawierzchni wykonanej  z kostki betonowej Domino/Behaton koloru szarego. Zjazdy, dojścia do furtek zostaną wykonane  z kostki betonowej Domino/Behaton  koloru grafitowego.

Ulica Szafirowa o szerokości jezdni 5,5 m i długości 652,2m. Nawierzchnia wykonana  z kostki betonowej Domino/Behaton koloru szarego oraz droga dla pieszych o szerokości około 2,3m na odcinku od km 0+000 do km 0+250 po wschodniej stronie, na odcinku od km 0+251 do km 0+460 po północnej stronie, na odcinku od km 0+461 do km 0+652 po zachodniej stronie o nawierzchni wykonanej z kostki betonowej Domino/Behaton koloru szarego. Zjazdy, dojścia do furtek zostaną wykonane  z kostki betonowej Domino/Behaton  koloru grafitowego.

Ulica Lazurowa o szerokości jezdni 5,5 m i długości 282,6m. Nawierzchnia wykonana  z kostki betonowej Domino/Behaton koloru szarego oraz droga dla pieszych po południowej stronie o szerokości około 2,3m o nawierzchni wykonanej z kostki betonowej Domino/Behaton koloru szarego. Zjazdy, dojścia do furtek zostaną wykonane  z kostki betonowej Domino/Behaton  koloru grafitowego.

Na drogach zastosowano elementy uspokojenia ruchu w postaci 6 wyniesionych skrzyżowań ul. Szafirowej  z ul. Krańcową, ul. Szafirowej z ul. Lazurową oraz 5 progów zwalniających o nawierzchni wykonanej  z kostki betonowej Domino/Behaton  koloru czerwonego.

Zapraszamy zainteresowanych mieszkańców do składania uwag i sugestii. Wszystkie uwagi i sugestie Urząd Gminy Dopiewo przekaże do projektanta. 

FORMULARZ KONSULTACJI – KLIKNIJ LINK!

Zakrzewo:

Przedmiotem konsultacji społecznych jest prezentacja koncepcji zagospodarowania terenu z naniesioną geometrią drogi. 

Ulica Leśna od ul. Sportowej do ul. Sosnowej o szerokości jezdni 5,5 m i długości 1183,4m. Nawierzchnia wykonana z kostki betonowej Eko Domino/Behaton o szerokości 3,5 m + 2 pasy o szerokości 1,0 m z kostki pełnej Domino/Behaton koloru szarego oraz droga dla pieszych o szerokości 2,0m o nawierzchni wykonanej  z kostki betonowej Domino/Behaton koloru szarego. Zjazdy, dojścia do furtek zostaną wykonane  z kostki betonowej Domino/Behaton  koloru grafitowego. Na drodze zastosowano elementy uspokojenia ruchu w postaci wyniesionych skrzyżowań z ul. Sportową, ul. Łąkową, ul. Barwną ul. Iglastą, ul. Sosnową oraz 7 szt. wyspowych progów zwalniających o nawierzchni wykonanej  z kostki betonowej Domino/Behaton  koloru czerwonego.

Ulica Sosnowa od ul. Leśnej do ul. Długiej o szerokości jezdni 5,5 m i długości 459,2,4m. Nawierzchnia wykonana  z kostki betonowej Eko Domino/Behaton o szerokości 3,5 m + 2 pasy o szerokości 1,0 m z kostki pełnej Domino/Behaton koloru szarego oraz droga dla pieszych o szerokości od 2,0m do 3,0m o nawierzchni wykonanej  z kostki betonowej Domino/Behaton koloru szarego. Zjazdy, dojścia do furtek zostaną wykonane  z kostki betonowej Domino/Behaton  koloru grafitowego.

Zapraszamy zainteresowanych mieszkańców do składania uwag i sugestii. Wszystkie uwagi i sugestie Urząd Gminy Dopiewo przekaże do projektanta. 

FORMULARZ KONSULTACJI – KLIKNIJ LINK!

Czas i autor dodaniaCzas i autor ostatniej zmiany


Jakub Czekała


Jakub Czekała