Przejdź do treści
Przedsiębiorca

Firma MISERWIS ze Skórzewa otrzymała wyróżnienie podczas 21. Gali Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości, która odbyła się 13.06.2024. 

To spory sukces, bo w kategorii mikroprzedsiębiorstwo laury otrzymały jedynie cztery firmy z powiatu poznańskiego i Poznania. Właściciel tej firmy – Michał Sergot już po raz szósty odebrał dyplom z rąk Starosty Poznańskiego – Jana Grabkowskiego. 

MISERWIS to firma kompleksowo zajmująca się wyposażaniem przychodni w sprzęt RTG. Dystrybuuje urządzenia szwajcarskie, prowadzi ich serwis na terenie całej Polski. Jej właściciele kontynuują tradycje rodzinne w tej branży, bo RTG zajmował się również ojciec Pana Michała. 

- Klienci nas doceniają, bo potrafimy zoptymalizować koszty, oferujemy innowacyjne produkty, umożliwiające obniżenie kosztów eksploatacyjnych i gwarantujemy serwis. Stawiamy na rozwój, jesteśmy uczciwi, rzetelni i transparentni – mówi Michał Sergot.

- Mąż jest wysokiej klasy fachowcem w tej dziedzinie. Wypracował sobie markę. Jeździ po Polsce i naprawia aparaty RTG. Ja zajmuję się sprzedażą urządzeń RTG na terenie kraju Jestem też inspektorem ochrony radiologicznej dla województw wielkopolskiego i lubuskiego. Zatrudniamy jeszcze dwóch pracowników.

W kapitule konkursowej Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości, decydującej o nagrodach i wyróżnieniach, oprócz Starosty Poznańskiego, zasiadają przedstawiciele Politechniki Poznańskiej, Uniwersytetu Ekonomicznego i  firmy audytorskiej Grand Thornton. Oceniana jest m.in. jakość zarządzania, wpływ na społeczność  i marketing.

Gratulujemy przedsiębiorcom ze Skórzewa!

AM, fot. Arch. Starostwa Powiatowego

Nagrodę wręcza Paweł jazy członek zarządu powiatu poznańskiego
Czas i autor dodaniaCzas i autor ostatniej zmiany


Michał Juskowiak


Adam Mendrala