Przejdź do treści
21. edycja konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości

Nowa odsłona konkursu dla firm

Wystartowała kolejna, 21. edycja konkursu o tytuł „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości”. Na uczestników czekają prestiżowy tytuł, atrakcyjne nagrody, czytelne zasady i uproszczony formularz. Udział jest bezpłatny.

Najlepsze firmy w regionie mogą zdobyć laury w kategorii średnie, małe lub mikroprzedsiębiorstwo oraz start-up. Do udziału w konkursie zapraszamy chętnych z terenu Metropolii Poznań (Poznania, powiatu poznańskiego oraz gmin Oborniki, Skoki, Szamotuły i Śrem). Zgłoszenie można wysłać do końca lutego.

Uproszczony formularz

Zależy nam na udziale jak największej liczby firm, dlatego też zdecydowaliśmy się na uproszczenie formularza. Oczywiście nie oznacza to obniżenia jakości oceny zgłoszeń – zauważa Jan Grabkowski, starosta poznański, organizator konkursu. – Po konsultacjach z naszym wieloletnim partnerem merytorycznym, firmą Grant Thornton Polska, zrezygnowaliśmy z części danych, które albo nie są niezbędne dla pełnej oceny, albo w żaden sposób nie różnicowały startujących firm – dodaje starosta.

Zgłoszenie

Formularze należy przesyłać do końca lutego na adres: Starostwo Powiatowe w Poznaniu, ul. Jackowskiego 18, 60-509 Poznań w zamkniętej kopercie z dopiskiem: Konkurs o tytuł "Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości". Jest także możliwość przekazania dokumentów drogą mailową na adres: @email z wyjątkiem "Oświadczenia kandydata do tytułu Poznański Lider Przedsiębiorczości". Musi ono zawierać oryginalny podpis osoby uprawnionej, dlatego trzeba przesłać je pocztą tradycyjną lub za pośrednictwem elektronicznej skrzynki podawczej ePUAP. 

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 61 84 18 826 oraz na stronie www.pfpp.com.pl/lidermsp.

Starostwo Powiatowe w Poznaniu

Czas i autor dodaniaCzas i autor ostatniej zmiany


Rafał Król


Rafał Król