Przejdź do treści
Klub Karate Empi podczas turnieju w Dreźnie

Klub Karate Empi regularnie zapewnia niesamowite widowiska sportowe, znów może pochwalić się sukcesami. W sobotę, 27.01.2024, dwie dziewczynki - Lena Stampor i Lena Seweyńska wzięły udział w zagranicznych zawodach. Niedawno w plebiscycie "Głosu Wielkopolskiego" doceniony został także trener Grzegorz Michalik.

Dresden Open

Dwie zawodniczki klubu EMPI w niemieckim turnieju, rywaizowały wśród 80 klubów z 10 krajów i 676 zawodników. Ostatecznie klub EMPI zdobył 43 miejsce w klasyfikacji generalnej zdobywając 2 brązowe medale! Pierwszy z nich otrzymała Lena Stampor w kategorii: kumite dziewcząt U12 +36kg. Drugi natomiast zdobyły wspólnie Lena Stampor i Lena Seweyńska w kategorii: kumite drużynowe dziewcząt U12.

Start uznaje za udany, dziewczyny stoczyły dobre walki, niestety sędziowie czasami oceniali inną walkę, stąd takie wyniki. Jak na pierwszy raz na turnieju poza granicami kraju lepiej nie mogliśmy sobie wyobrazić początku roku kalendarzowego - napisał po zawodach trener - Grzegorz Michalik.

Zawodniczki Klubu Karate Empi z brązowymi medalami na zawodach w Dreźnie

Trener Roku

W plebiscycie sportowym "Sportowiec Roku" Polska Press w kategorii "Trener Roku" doceniony został Grzegorz Michalik z Klubu Karate Empi. Zajął 1 miejsce w powiecie poznańskim, 3 miejsce w województwie wielkopolskim oraz 3 miejsce w finale ogólnopolskim plebiscytu.

Trener Karate Empi najlepszym trenerem w plebiscycie sportowym Głosu Wielkopolskiego

Gratulujemy zarówno zawodniczkom zdobytych medali, jak i trenerowi tytułu!

Działalność klubu Karate EMPI, jest współfinansowana ze środków budżetowych Gminy Dopiewo.