Przejdź do treści
Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - 2024 rok

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy #5210 w Dopiewie, w tym roku zagra aż w 5 lokalizacjach – w Dąbrówce, Dopiewie, Palędziu, Zakrzewie, a Wielki Finał tradycyjnie odbędzie się na scenie w Centrum Rehabilitacyjno-Kulturalnym w Konarzewie, przy ul. Poznańskiej 19a. 

Na sportowo można wesprzeć Wielką Orkiestrę już w sobotę (27.01) w Dąbrówce na Disco maratonie fitness. W niedzielę odbędzie się halowy turniej piłki nożnej „TATA CUP” w Dopiewie. W Zakrzewie będzie można spotkać się z końmi, a w Palędziu od 14.00 odbędzie się plenerowy festyn z mini turniejem ping-ponga, pokazami boksu oraz pierwszej pomocy. Będą alpaki, kucyki, przejażdżka bryczką, nie zabraknie smakołyków i animacji, a o godzinie 17.00 impreza zakończy się koncertem zespołu Agness. 

W głównej lokalizacji atrakcje rozpoczną się o godzinie 13.00 pokazami małych i starszych artystów z przedszkoli i szkół podstawowych. O 14.10 odbędzie się koncert RHBluess, a o 15.00 koncert Orkiestry Dętej Gminy Dopiewo, tuż przed światełkiem do nieba o 19.30 na scenie zagra Septyma Band. Na Konarzewskiej scenie obowiązkowo odbędą się licytacje, a przez cały dzień można będzie wziąć udział w loterii fantowej. W Konarzewie imprezę zakończy off-roadowy rajd samochodowy na ponad 100 aut terenowych.

Już teraz możesz wspierać Sztab WOŚP w Dopiewie:

Wpłacając na eSkarbonkę – https://eskarbonka.wosp.org.pl/tiferyhenu?fbclid=IwAR3h50v7kRLSrLlV2HXMDKeJKYtATcUrV_gI7ZxhZU9Dg3NRSIY68BovIXU

Licytując przedmioty na allegro –  https://allegro.pl/uzytkownik/SZTABDOPIEWO
Do wylicytowania m.in krawat Prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego, Rękawice bokserskie z gali KSW 84 z autografami uczestników, koncert Orkiestry Dętej Gminy Dopiewo, możliwość zostanie jednodniowym Wójtem Gminy czy rower i wiele innych.

Zasilając tradycyjne puszki - umieszczone w sklepach lub w budynkach użyteczności publicznej.

WOŚP w Konarzewie
WOŚP w Palędziu
WOŚP w Dąbrówce
WOŚP w Zakrzewie

Michał Juskowiak

Czas i autor dodaniaCzas i autor ostatniej zmiany


Michał Juskowiak


Michał Juskowiak