Przejdź do treści
Przedszkole Publiczne Iskierki, Skórzewo

Szanowni Państwo, Rodzice najmłodszych mieszkańców Gminy Dopiewo…

Jak co roku, zbliża się termin rekrutacji do 12 publicznych przedszkoli na terenie naszej Gminy. Zgodnie z harmonogramem od 4 marca placówki rozpoczną przyjmowanie wniosków o przyjęcie do danego przedszkola wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez dziecko warunków lub kryteriów branych pod uwagę w procesie rekrutacji. Zakłada on dwa etapy naboru, w których najpierw brane są pod uwagę kryteria ustawowe, a w następnej kolejności kryteria sformułowane przez Gminę jako organ prowadzący placówki oświatowe. Szczegółowe informacje dotyczące procedur oraz postępowania rekrutacyjnego, harmonogramu czy kryteriów w poszczególnych etapach naboru znajdą Państwo w załączonych materiałach. 

 

Załączniki

To kolejny nabór w naszej Gminie, podczas którego staramy się zaproponować ofertę dla najmłodszych, która – mamy nadzieję – wyczerpuje zapotrzebowanie na opiekę przedszkolną, a wszyscy chętni rodzice znajdą w przedszkolach miejsce dla swoich dzieci tak, jak miało to miejsce do tej pory. W publicznych placówkach pod opieką wykwalifikowanych wychowawczyń rozwija swoje wczesne kompetencje i bezpiecznie spędza czas ok. 1900 dzieci. Mamy nadzieję, że nie inaczej będzie również po naborze 2024 r. 

Wszelkie dane i materiały mogą Państwo znaleźć również nas stronach przedszkoli, wchodząc ze strony Gminy kolejno przez zakładki kontakty i oświata. 

Zbigniew Mamys

Czas i autor dodaniaCzas i autor ostatniej zmiany


Michał Juskowiak


Michał Juskowiak