Przejdź do treści
XVIII Powiatowy Przegląd Piosenki Osób Niepełnosprawnych "Złosty Słowik" 2023

Złoty Słowik

Już po raz 18 zorganizowano Powiatowy Przegląd Piosenki Osób Niepełnosprawnych "Złoty Słowik". Gdyby nie pandemia, byłby to już 20 przegląd, jednak 18 urodziny tego niesamowitego wydarzenia również były wyjątkowe. Zaprezentowały się zespoły, duety oraz soliści.

Złoty Słowik 2023 w Konarzewie

Niepowtarzalne wydarzenie

Sala w Centrum Rehabilitacyjno-Kulturalnym w Konarzewie była pełna! Publiczność energicznie klaskała w rytm utworów, które przygotowali występujący, wśród których wybrzmiały m.in. "Jedzie pociąg z daleka", "Papierowy księżyc", "Nic dwa razy", "10 przykazań", "Konik na biegunach" czy "Sen o Warszawie". 

Złoty Słowik 2023 w Konarzewie

Nagrody, podziękowania i wspaniałe wykonania

Prezes WTZ "Promyk" - Bogdan Maćkowiak - po wszystkich występach powiedział: "Jestem zachwycony, że wystąpiło tyle osób i żaden utwór się nie powtórzył. Pierwszy raz wystąpili soliści, a nawet osoby spoza Powiatu Poznańskiego. Pracownia w Otuszu przygotowała niezwykłe medale ceramiczne". Oprócz jedynych w swoim rodzaju medali pojawiły się także statuetki, dyplomy, a nawet ogromny tort, który zakończył 18 edycję Powiatowego Przeglądu Piosenki Osób Niepełnosprawnych "Złoty Słowik".

Rafał Król
fot. Rafał Król

Czas i autor dodaniaCzas i autor ostatniej zmiany


Rafał Król


Rafał Król