Przejdź do treści
Anna Wyszkoni - portret

Uwaga ostatnie bilety!!

Bilety rozeszły się jak ciepłe pierniczki! 

Dla wyjątkowo zmotywowanych mamy jeszcze 3 podwójne zaproszenia. 
Aby je zdobyć, trzeba nas do tego przekonać w sposób kreatywny, wysyłając odpowiedź na e-maila: @email w temacie wpisując: BĄDŹMY GIT z PIT.
Rozstrzygnięcie konkursu do 30 listopada 2023 r. 

Treść maila powinna zawierać: 

• pisemną odpowiedź na pytanie konkursowe podawane na łamach strony dopiewo.pl, 

• złożyć deklarację „Ja (imię i nazwisko) wskazuję i będę wskazywał/a w PIT Gminę Dopiewo jako miejsce zamieszkania”, 

• dane kontaktowe: imię i nazwisko, miejscowość zamieszkania, telefon kontaktowy, e-mail kontaktowy, 

• dołączyć następujący zapis: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu wzięcia udziału w Konkursie”, 

• dołączyć oświadczenie o treści „Oświadczam, że zapoznałem(-am) się z treścią Regulaminu Konkursu (włącznie z klauzulą informacyjną) i akceptuję jego postanowienia.

Zapoznaj się z regulaminem konkursowym - na dole strony!


Gwiazda Koncertu Gwiazdkowego

Anna Wyszkoni będzie gwiazdą tegorocznego „Koncertu Gwiazdkowego Gminy Dopiewo”, który odbędzie się 2 grudnia w hali GOSiR w Dopiewie. Wydarzeniem tym od lat samorząd wprowadza mieszkańców w świąteczny nastrój. 
Koncert rozpoczyna się o godz. 18:00, ale już od 17:30 Orkiestra Dęta Gminy Dopiewo będzie umilać czas - kolędami i piosenkami świątecznymi wszystkim tym, którzy przyjdą wcześniej . Po niej na scenie pojawi się zespół Marcina Mańki, który przedstawi największe christmasowe przeboje.

Anna Wyszkoni to jedna z najbardziej doświadczonych i cenionych polskich wokalistek, ale także kompozytorka i autorka tekstów. Ma w dorobku imponującą ilość przebojów, nagród i wyróżnień oraz ponad pół miliona sprzedanych płyt. Każdy jej album osiągnął status złotej, platynowej lub podwójnie platynowej płyty. 
W 2021 roku Anna Wyszkoni obchodziła jubileusz 25-lecia pracy artystycznej. Z tej okazji ukazał się album "Nieznośna lekkość hitu", podsumowujący ćwierć wieku na scenie.
Początek artystycznej drogi Ani Wyszkoni sięga 1996 r. Pierwsze sukcesy przyszły kilka lat później. W 2000 r. wygrała jeden z odcinków telewizyjnego programu „Szansa na sukces”, śpiewając piosenkę “Długość dźwięku samotności”. Wraz z tym wydarzeniem rozpoczęła się medialna popularność wokalistki, która kolejnymi płytami i przebojami ugruntowywała swoją pozycję na polskim rynku muzycznym. Przyczyniły się do tego m.in. zwycięstwo na festiwalu w Opolu z piosenką „Oczy szeroko zamknięte” (2003) i udany debiut solowy z przebojem „Czy ten pan i pani” (2009). Jej solowe albumy „Pan i pani” (2009) oraz „Życie jest w porządku” (2012) osiągnęły status podwójnie platynowych, a kolejny, „Jestem tu nowa” (2017) pokrył się „złotem”. W zeszłym roku ukazał się najnowszy album Ani Wyszkoni  zatytułowany "Z cegieł i łez".

Artystce na scenie towarzyszy 6-osobowy zespół pod kierownictwem Marka Raduli, jednego z czołowych polskich gitarzystów,. Każdy koncert Anny Wyszkoni to porywające widowisko, z bogatą oprawą multimedialną, dlatego warto wziąć udział w „Koncercie Gwiazdkowym Gminy Dopiewo”. 


Bądź GIT z PIT! 

Biletów na ten koncert nie ma i w ogóle nie będzie w sprzedaży. Co trzeba zrobić, by zdobyć wejściówkę? 

Wystarczy wziąć udział w konkursie - zabawie, by wygrać podwójne zaproszenie. Łatwiej to zrobić, gdy się jest mieszkańcem Gminy Dopiewo, bo wydarzenie organizowane jest w ramach kampanii „Bądź GIT z PIT!”. W pierwszej kolejności Urząd Gminy Dopiewo zaprasza do uczestnictwa w "Koncercie Gwiazdkowym" mieszkańców gminy. Hala sportowa jest jednak na tyle duża, że i uważni fani Ani Wyszkoni, którzy polubią profil gminny na Facebooku: „Gmina Dopiewo – strona oficjalna”, mają szansę na zdobycie zaproszenia – dla siebie i kogoś bliskiego. Kilkukrotnie na stronie dopiewo.pl (ze wskazówką na gminnym profilu Fb, pojawią się w okresie przedświątecznym konkursy dla Przyjaciół Gminy Dopiewo).

Kampanią „Bądź GIT z PIT!” samorząd Gminy Dopiewo zachęca mieszkańców do wskazywania w deklaracji podatkowej adresu zamieszkania w gminie i meldowania się. Dlaczego? 

Ponieważ ok. 40% podatków, które i tak płacimy państwu, ma szansę wrócić do budżetu gminy dzięki takiemu wskazaniu. Pieniądze te zasilą budżet gminy, w której mieszkamy, więc samorząd, który zna lepiej od centrali lokalne potrzeby, będzie mógł je wykorzystywać na podniesienie komfortu życia mieszkańcom i przeznaczyć je na inwestycje, ale i na uatrakcyjnienie oferty oświatowej, sportowej i kulturalnej. Bycie GIT z PIT mieszkańcom się więc opłaci. 
Zapraszamy na „Koncert Gwiazdkowy Gminy Dopiewo”, a wcześniej do udziału w konkursie. Szczegóły już wkrótce na stronie dopiewo.pl. 
Wydarzenie odbywa się pod patronatem „Czasu Dopiewa”.

AM
Fot. Zija Pióro / Rock House Entertainment

Regulamin konkursu „Bądźmy GIT z PIT i wygraj bilet!” - edycja 2023

Załączniki
Plakat promujący Koncert Gwiazdkowy
Czas i autor dodaniaCzas i autor ostatniej zmiany


Adam Mendrala


Beata Spychała