Korona Dąbrówki XI edycja biegu

Rozpoczynamy nową dekadę biegu. Tegoroczna edycja odbędzie się tradycyjnie w ostatnią niedzielę maja (29.05.2022), będą nowe medale. Dystanse pozostają te same, cel aktywowania jak największej ilości mieszkańców Gminy Dopiewo również się nie zmienia. 

Złóż deklarację o źródłach ogrzewania budynków

Przypominamy, że do 30.06.2022 r. właściciele i zarządcy budynków mają obowiązek zgłoszenia źródła ogrzewania do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (CEEB)*. Deklaracje, można składać online, bezpośrednio w CEEB lub w wersji papierowej w urzędzie gminy.
Sesja Rady Gminy

Komisja Budżetu, 6.06.22

Rada Gminy informuję, że w dniu 6 czerwca 2022 r. o godz. 15.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Dopiewie odbędzie się posiedzenie Komisji Budżetu.

Dzień Samorządu Terytorialnego

Z okazji Dnia Samorządowca chciałbym życzyć radnym, sołtysom, radnym sołeckim oraz wszystkim pracownikom samorządowym, aby czerpali jak najwięcej satysfakcji ze swojej pracy. Mogą Państwo czuć się dumni z pełnionych funkcji i wypełnianych obowiązków, bo samorządy to największe osiągnięcie polskiej demokracji po 1990 r. Mieszkańcom zaś życzę, aby mieli godną reprezentację lokalnej społeczności i życzliwe wsparcie urzędników na co dzień.
Dzień dziecka _palędzie

Dzień Dziecka w Palędziu

Dzień Dziecka, odbędzie się 5 czerwca (niedziela) w godz. od 13.00 do 17.00 na boisku przy świetlicy wiejskiej , ul. Leśna 17, Palędzie. Wśród atrakcji: zjeżdżalnie, wypieki, konkursy z nagrodami.

FIRST LEGO LEAGUE Explore

Dwie drużyny reprezentujące Szkołę Podstawową im. Henryka Sienkiewicza w Konarzewie, wzięły udział w Festiwalu FIRST LEGO LEAGUE Explore.
Dzień Marzeń

Ogólnopolski Dzień Marzeń

Fundacja Mam Marzenie i Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu serdecznie zapraszają do udziału w Ogólnopolskim Dniu Marzeń, który odbędzie się w szkole 28.05.br.

Strony