Nie dla podwyżek cen gazu

Wójt Paweł Przepióra wziął udział w spotkaniu zorganizowanym w Tarnowie Podgórnym przeciwko wprowadzonym drastycznym podwyżkom cen gazu przez spółkę energetyczną G.EN Gaz Energia.

Trwają prace na ulicach w Skórzewie

Trwają prace przy budowie ulic w Skórzewie: Letniej, Jesiennej, Wakacyjnej, Przedwiośnie oraz Wiosennej. Od początku realizacji inwestycji wykonano kanalizację deszczową i rozpoczęto roboty drogowe na odcinku od ul. Wierzbowej do ul. Jesiennej.

Ogólnopolski Turniej „Pantera CUP”

W dniach 15-17 października 2021 na dopiewskich halach rozgrywane były zawody szczypiorniaka dla dziewcząt rocznik 2007 i młodsze. W turnieju wzięło udział 12 zespołów z całej Polski. R

Cross Duathlon Żarnowiec - zapisy

Zapraszamy na „CROSS DUATHLON ŻARNOWIEC”, który odbędzie się w sobotę, 30 października. Do tej pory zapisało się już 75 chętnych, których czeka ok. 7,5 km biegu i ok. 16 km jazdy na rowerze po malowniczej trasie prowadzącej m.in. przez największe przewyższenia w okolicy źródełka Żarnowiec. Nietypowa i oryginalna formuła tej imprezy powoduje, że emocje są zagwarantowane od startu do mety!
Kwiaty pole tulipanów

List Wójta z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Wójt Gminy Dopiewo – Paweł Przepióra z okazji Dnia Edukacji Narodowej wystosował do placówek oświatowych list z życzeniami.  To  święto 600 nauczycieli i pracowników pozapedagogicznych pracujących w placówkach oświatowych na terenie Gminy Dopiewo. Obchodzimy je 14 października.

Wszystkich Świętych

Wszystkich Świętych - 1.11.br. wprowadzona zostanie świąteczna organizacja ruchu, w związku z tym, prosimy kierowców i pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności, zwłaszcza na drogach prowadzących do cmentarzy i w ich okolice.

Strony