Zachęcamy do przygarnięcia jednego z bezdomnych psów z naszej gminy!

Psy są po kwarantannie - otrzymały komplet szczepień, zostały odrobaczone i odpchlone. Posiadają własne książeczki zdrowia. Tymczasową opiekę nad zwierzętami prowadzi przytulisko w Dopiewie, a nad znalezieniem dobrego domu dla podopiecznych czuwa Fundacja „Głosem Zwierząt”.

Zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt: tel. 660 733 513 , e-mail fundacja@glosemzwierzat.pl

Fundacja „Głosem Zwierząt” działa na rzecz bezdomnych zwierząt na terenie Wielkopolski. Interweniuje w przypadkach znęcania się nad zwierzętami i drastycznego zaniedbywania ich opieki. Współpracuje z organami ścigania, występuje przed sądem w charakterze oskarżycieli posiłkowych.

Zajmuje się adopcjami – poznaje podopiecznych, oswaja, socjalizuje, a potem kiedy są już w pełni gotowe szuka im nowych, odpowiedzialnych domów, których warunki wnikliwie weryfikuje.

Współpracuje ze schroniskiem komunalnym w Poznaniu i przytuliskiem w Dopiewie. Pomaga przebywającym w nich chorym zwierzętom, których leczenie wykracza poza diagnostyczne i finansowe możliwości tych schronisk. W takich przypadkach przejmuje opiekę nad nimi. Jest to możliwe dzięki zorganizowanej przez Fundację sieci domów tymczasowych, współpracy z klinikami dla zwierząt, behawiorystami i szkoleniowcami oraz hotelami dla zwierząt, oraz przychylności władz ww. schronisk.

Wszyscy członkowie Fundacji i wolontariusze pracują na jej rzecz nieodpłatnie. Fundacja nie prowadzi działalności gospodarczej i nie jest wspomagana żadnymi dotacjami ze strony państwa. Środki finansowe pochodzą wyłącznie z darowizn osób prywatnych i firm.

zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt:

 

O tym jak zaadoptować psa z fundacji, przeczytasz - tutaj