Preston Sp. z o. o., dynamicznie rozwijająca się firma rodzinna, poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista Działu Obsługi Klienta z językiem niemieckim

Obowiązki:

  • - Bieżąca obsługa klienta obcojęzycznego;
  • - Budowanie i utrzymywanie stałych relacji z klientami;
  • - Nadzór nad realizowanymi projektami,
  • - Weryfikację ofert handlowych i doradztwo;
  • - Budowanie marki i dbałość o dobry wizerunek firmy.

Wymagania:

  • - Wykształcenie wyższe;
  • - Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (weryfikowana podczas rozmowy kwalifikacyjnej);
  • - Komunikatywność i umiejętność pracy w grupie;
  • - Dokładność, sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę;
  • - Umiejętność organizacji pracy własnej;
  • - Umiejętność obsługi programów pakietu MS Office;
  • - Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • - Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • - Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • - Możliwość wdrażania własnych pomysłów;
  • - Dynamiczne środowisko i przyjazną atmosferę pracy;
  • - Profesjonalne wdrożenie do pracy;
  • - Kontakt z klientem obcojęzycznym;
  • - Dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego, kart multisport oraz pakietu medycznego Lux Med.

Dane do rekrutacji: rekrutacja@preston.pl

Pracodawca:
Preston Sp. z o.o.
Lokalizacja:
Dąbrowa
Data ważności:
2023-02-15