Planista produkcji w drukarni offsetowej

Drukarnia opakowań do leków, suplementów diety i kosmetyków oraz ulotek farmaceutycznych i instrukcji.

Produkujemy składane opakowania z tektury litej, głównie dla branży farmaceutycznej i kosmetycznej oraz ulotki i instrukcje produktowe.

Obowiązki:

  • •             planowanie procesów produkcji w oparciu o zamówienia,
  • •             przygotowywanie krótko i długookresowych planów produkcji,
  • •             bieżąca kontrola realizacji zamówień produkcyjnych, a w razie potrzeby bieżąca korekta planów,
  • •             współpraca z działami Obsługi Klienta, Sprzedaży oraz Produkcji w zakresie realizacji zamówień,
  • •             kontrola stanu surowców i materiałów pod kątem realizacji planów produkcyjnych,
  • •             przeprowadzanie analiz, zestawień, raportów niezbędnych do optymalnego zaplanowania produkcji.

Wymagania:

  • •             min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • •             umiejętność organizacji pracy własnej,
  • •             wysokie zdolności analityczne – planowania, koordynowania i kontroli pracy,
  • •             bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, szczególnie MS Excel),
  • •             znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • •             umiejętność rozwiązywania problemów,
  • •             samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji.

Oferujemy:

  • •             atrakcyjne wynagrodzenie,
  • •             stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • •             możliwość wdrażania własnych pomysłów,
  • •             szkolenia,
  • •             dynamiczne środowisko i przyjazną atmosferę pracy,
  • •             dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego, pakietów medycznych Lux Med. oraz kart multisport.

Dane do rekrutacji: rekrutacja@preston.pl

Pracodawca:
Preston Sp. z o.o.
Lokalizacja:
Dąbrowa
Data ważności:
2022-12-28