Firma Supertape Polska Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Mechanik utrzymania ruchu

Wymagania:

  • - wykształcenie o profilu mechanicznym oraz kilkuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku mechanik w zakładzie produkcyjnym
  • - podstawowa znajomość schematów elektrycznych
  • - umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • - umiejętność czytania rysunku technicznego
  • - praktyczna znajomość mechaniki
  • - umiejętność obsługi komputera
  • - podstawowa znajomość języka angielskiego
  • - prawo jazdy. B
  • - umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • - gotowość do podnoszenia kwalifikacji
  • - odpowiedzialność, niezawodność, rzetelność i punktualność

Obowiązki:

  • - wykrywanie i usuwanie usterek oraz awarii elektrycznych/mechanicznych maszyn i urządzeń
  • - wykonywanie prac remontowych oraz przeglądów okresowych
  • - przeprowadzanie planowych przeglądów i prac konserwacyjnych
  • - nadzór nad stanem technicznym maszyn i urządzeń zgodnie z normami
  • - realizacja bieżących zadań powierzonych przez przełożonych
  • - zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń

Oferujemy:

  • - pracę w międzynarodowej firmie
  • - umowę o pracę
  • - pakiet ubezpieczenia medycznego
  • - pakiet socjalny

Dane do rekrutacji: CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z RODO prosimy wysyłać na adres: supertape@supertape.com.pl

Pracodawca:
Supertape Polska Sp. z o.o.
Lokalizacja:
WYSOGOTOWO k/Poznania
Data ważności:
2022-12-04