Firma GREENYARD LOGISTICS POLAND należąca do dużego międzynarodowego holdingu logistycznego, poszukuje pracowników do NOWEGO ODDZIAŁU W DĄBRÓWCE (MROŹNIA):

OPERATOR WÓZKA WYSOKIEGO SKŁADOWANIA

Miejsce pracy: DĄBRÓWKA, ul. Logistyczna 7

Czas pracy: PN – SOB 6:00-14:00 / 14:00 – 22:00

ZADANIA:

  •     obsługa bocznego wózka widłowego wysokiego składu
  •     lokowanie palet z towarem na regałach
  •     praca ze skanerem ręcznym
  •     transfer palet wewnątrz magazynu

 OFERUJEMY:

  •     zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  •     premię za wyniki
  •     dodatek mroźniczy i frekwencyjny
  •     odzież roboczą przystosowaną do warunków na magazynie
  •     posiłki regeneracyjne
  •     pracę w nowootwartym oddziale w Dąbrówce
  •     pracę w systemie 2-zmianowym
  •     dodatkowe bonusy: ubezpieczenie grupowe, premie za polecenie pracowników, premie świąteczne, bony podarunkowe

WYMAGANIA:

  •     książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobienia
  •     uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT (kat. II WJO)
  •     doświadczenie w obsłudze wózków wysokiego składu
  •     dyspozycyjność do pracy również w niektóre soboty
  •     gotowość do pracy w temp. ok -20*C
  •     sumienność i zaangażowanie
  •     chęć do nawiązania długofalowej współpracy

CV można przesyłać na adres irmina.lukasik@greenyardlogistics.pl

Masz pytania? Zadzwoń! 691 41 41 56

Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Greenyard Logistics Poland sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Wiśniowej 1, 96-321 Żabia Wola, dobrowolnie podanych moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Oświadczam, że znane mi są moje prawa do odwołania zgody, wglądu w moje dane, ich poprawiania, przenoszenia i usuwania”

Pracodawca:
Greenyard Logistics Poland Sp. z o. o.
Lokalizacja:
Dąbrówka
Data ważności:
2021-11-24