CFK Progressio jest dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą usługi z zakresu księgowości, kontrolingu, doradztwa finansowego i doradztwa gospodarczego. Naszymi klientami są przedsiębiorstwa z różnych branż, z kapitałem polskim i zagranicznym. Siedziba firmy mieści się w gminie Tarnowo Podgórne. Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Księgowa / Księgowy.

Obowiązki:

  • •             prowadzenie ksiąg handlowych w pełnym zakresie
  • •             weryfikacja dokumentów pod względem formalno-rachunkowym
  • •             prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia
  • •             przygotowywanie deklaracji podatkowych
  • •             przygotowanie sprawozdań finansowych
  • •             raportowanie GUS i NBP
  • •             aktywna współpraca z Klientem

Wymagania:

  • •             wykształcenie wyższe
  • •             co najmniej 2-3 lata doświadczenia w zakresie księgowości
  • •             znajomość przepisów podatkowych oraz zasad rachunkowości
  • •             biegła znajomość obsługi programu Excel

dodatkowe atuty

  • •             mile widziana znajomość obsługi programu Symfonia
  • •             znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem

ważne

  • •             dobra organizacja, skrupulatność i dokładność
  • •             komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • •             samodzielność i ukierunkowanie na Klienta

Oferujemy:

  • •             stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • •             samodzielność w realizacji zróżnicowanych, codziennych zadań
  • •             możliwość rozwoju oraz zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w biurze rachunkowym obsługującym firmy z różnych branż
  • •             niezbędne narzędzia pracy
  • •             praca w profesjonalnym, nastawionym na dzielenie się wiedzą środowisku

Prosimy o podawanie wykształcenia, przebiegu praktyki zawodowej oraz oczekiwań finansowych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres mailowy: praca@progressio.com.pl

Pracodawca:
CFK PROGRESSIO Sp. z o.o. Sp. k.
Lokalizacja:
Jankowice
Data ważności:
2021-11-07