Dom Pomocy Społecznej w Lisówkach poszukuje osoby na stanowisko Pracownik socjalny

  • Wymiar etatu: pełen wymiar czasu pracy
  • Forma zatrudnienia: umowa na zastępstwo Praca od lipca 2021 roku

Zakres obowiązków m.in.:

  • Przeprowadzanie wywiadów środowiskowych i współpracy z rodziną i środowiskiem zewnętrznym.
  • Tworzenie i monitorowanie realizacji Indywidualnych Planów Wsparcia Mieszkańca.
  • Prowadzenie szczegółowej dokumentacji osób przebywających w placówce.
  • Zapewnienie niezbędnej pomocy w załatwianiu spraw osobistych (meldunkowych, odpłatności i innych).
  • Zapewnienie, zaspokojenie w niezbędnym zakresie potrzeb bytowych, opiekuńczych, kulturalnych, religijnych i zdrowotnych.

Więcej informacji na stronie http://dpslisowki.powiat.poznan.pl/bip/ i/lub w dziele kadr pod numerem telefonu: 61 8148-049.

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie dokumentów rekrutacyjnych (CV, list motywacyjny, kopie dyplomów, dokumenty potwierdzające kwalifikacje, doświadczenie zawodowe, klauzula informacyjna dla kandydata)

W związku z sytuacją epidemiczną nie ma możliwości osobistego dostarczenia dokumentów.

Pracodawca:
Dom Pomocy Społecznej
Lokalizacja:
Lisówki
Data ważności:
2021-07-08