Pracownik magazynowy

ITM Baza Poznańska Sp. z o. o. /  Grupa Muszkieterów -  odpowiedzialna za logistykę dla sklepów Intermarché i Bricomarché poszukuje do magazynu w Swadzimiu osobę na stanowisko:

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Przygotowanie towaru do wysyłki zgodnie z zamówieniem, przyjęcie towaru, wysyłka

WYMAGANIA:

  • Uprawnienia na wózek akumulatorowy lub prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

DODATKOWO:

  • Badania Sanepidu
  • Dokładność i systematyczność
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Premię uzależnioną od wyników pracy
  • Wynagrodzenie brutto 3.550 zł – 5.000 zł, uzależnione od wyników pracy
  • Dodatki stażowe
  • Szeroki pakiet socjalny (bezpłatną opiekę medyczną, dodatki urlopowe, bony świąteczne)

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO 798 912 912

E-mail: monika.gaca@muszkieterowie.com

Pracodawca:
ITM Baza Poznańska Sp. z o. o
Lokalizacja:
Swadzim
Data ważności:
2021-06-03