Jesteśmy polską firmą usługową z branży gazowniczej (gaz ziemny) zajmującą się budowami, remontami i eksploatacją gazociągów, stacji gazowych oraz przemysłowych instalacji gazowych. W branży funkcjonujemy od ponad 20 lat. Poszukujemy osób do pracy w serwisie stacji gazowych.

Praca: Siedziba firmy oraz województwo wielkopolskie i województwa ościenne.

Główne zadania:

  • przeprowadzanie prac eksploatacyjnych w celu utrzymania ruchu obiektów gazowniczych.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B;
  • dyspozycyjność;
  • mile widziane wykształcenie techniczne lub elektryczne.

Oferujemy i zapewniamy:

  • umowę o pracę na cały etat;
  • pracę w godzinach 7-15 (sporadycznie delegacja max kilku dniowe);
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego (szkolenia, zbieranie doświadczeń na ciekawych obiektach gazowych);
  • możliwość przystąpienia do programu Multisport.

Telefon: 607 152 510

Email: rekrutacja@tesgas.pl

Administratorem Państwa Danych Osobowych jest TESGAS S.A. z siedzibą w Dąbrowie przy ul. Batorowskiej 9, 62-070 Dopiewo.

Pracodawca:
TESGAS S.A.
Lokalizacja:
Dąbrówka
Data ważności:
2021-05-26