Zapraszamy na wyjątkową, muzyczną ucztę, nie tylko melomanów: Konarzewski Festiwal Muzyczny. Muzyka klasyczna w czterech odsłonach. 20 i 21 maja oraz 27 i 28 maja 2023 r.

Już w sobotę 20 maja, koncertem wirtuoza gitary - Łukasza Kuropaczewskiego rozpocznie się Konarzewski Festiwal Muzyczny. Dzień później, w niedzielę 21 maja przed festiwalową publicznością zaprezentuje się duet skrzypcowy „Polish Violin Duo”, który tworzą: Marta Gidaszewska i Robert Łaguniak. Po tygodniu przerwy, czeka nas kolejna porcja najwyższej próby muzyki poważnej. W sobotę 27 maja salę widowiskową konarzewskiego CRK wypełni śpiew sopranistki Agnieszki Sokolnickiej i tenora Wojciecha Sokolnickiego, występujących jako „Sokolniccy Duett”. Z kolei w niedzielę 28 maja na scenie pojawi się Lutosławski Quartet – w składzie: Roksana Kwaśnikowska - pierwsze skrzypce, Marcin Markowicz – drugie skrzypce, Artur Rozmysłowicz – altówka i Maciej Młodawski – wiolonczela. Koncerty drugiego festiwalowego weekendu dopełni pianista Przemysław Witek

Miejsce wydarzenia: Sala Widowiskowa Centrum Rehabilitacyjno - Kulturalnego przy ul. Poznańskiej 19 a  w Konarzewie. Termin: 20 i 21 maja oraz 27-28 maja. Koncerty rozpoczynają się każdego dnia o godz. 17.00.

Organizatorem wydarzenia jest Gminna Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury w Dopiewie. Na jej stronie www.bibldop.pl znaleźć można są informacje dotyczące dostępnych biletów na  pojedyncze koncerty i karnety – na weekend lub cały festiwal.

Uwaga: bilety na „Sokolniccy Duett” - wyprzedane.

Nadal dostępne są bilety na koncert Lutosławski Quartet z pianistą Przemysławem Witkiem

więcej o festiwalu: kliknij tutaj

bilety: kliknij tutaj

Plakat wydarzenia

AM

Fot. Arch. Artystów

Plakat: Jan Sawiński

Data wydarzenia: 
Od 2023-05-20 17:00 do 2023-05-28 19:00
Konarzewski Festiwal Muzyczny 2023