Środa 25 stycznia była wyjątkowa dla Prezesa Canarinhos, który miał zaszczyt uczestniczyć w Gali podsumowującej Plebiscyt na Trenera Roku oraz Drużynę Roku 2022, organizowaną przez Głos Wielkopolski.

Z wielką radością informujemy, że I miejsce w kategorii Drużyna Roku w powiecie poznańskim trafiło do Canarinhos Skórzewo! Co więcej, Trenerem Roku 2022 w powiecie poznańskim został trener Canarinhos – Marcel Szymkowiak, gratulacje.
Podziękowania należą się również wszystkim trenerom, asystentom i ludziom zaangażowanym w rozwój Canarinhos Skórzewo, bo to właśnie ich praca została doceniona, brawo!

Również w styczniu kolejny wychowanek Canarinhos Skórzewo podpisał kontrakt z Lechem Poznań! Maksymilian Kluj, zawodnik rocznika 2008 – na pewno przez najbliższe 3 lata będzie reprezentować barwy Kolejorza i walczyć o to, aby zadebiutować w I drużynie.W czerwcu 2022 roku swój pierwszy kontrakt z Lechem podpisał były zawodnik Canarinhos z rocznika 2006 – Jakub Kendzia. Młodym piłkarzom życzymy powodzenia i wielu sukcesów na boisku.