Pierwszy ogólnopolski projekt odbioru zużytego sprzętu z gospodarstw domowych, którego celem jest zapewnienie społeczeństwu łatwego i bezpiecznego sposobu pozbycia się zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego bezpośrednio z domu oraz promocja ekologicznych nawyków poprzez wskazywanie potrzeby selektywnej zbiórki urządzeń i zwiększenie ilości zużytego sprzętu trafiającego we właściwe miejsce celem jego dalszego przetworzenia zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Wystarczy wejść na stronę www.DECYDUJESZ.pl i wypełnić formularz.

Usługa jest darmowa i dostępna w całej Polsce! W ciągu dni roboczych odbierzemy od Ciebie stare i niepotrzebne urządzenia, a następnie przekażemy je do recyklingu.

Opis projektu

DECYDUJESZ.PL to pierwszy ogólnopolski system odbioru zużytego sprzętu elektrycznego bezpośrednio z domu. Możesz teraz w wygodny sposób pozbyć się elektroodpadów z dowolnego miejsca w Polsce. Nie wystawiaj elektrośmieci do śmietnika! Pozbędziesz się ich nie wychodząc z domu. Wystarczy, że skorzystasz z formularza zgłoszenia odbioru.

CO ODBIERAMY? 
Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, czyli zepsute, uszkodzone lub niepotrzebne urządzenia zasilane kiedyś prądem (w tym także te zasilane bateriami).

ILE KOSZTUJE ODBIÓR? 

  • Wielkogabarytowy sprzęt AGD odbieramy BEZPŁATNIE, nie ponosisz żadnego kosztu. Pozbywając się takiego sprzętu możesz oddać bezpłatnie drobny zużyty sprzęt, o ile zmieści się we wnętrzu oddawanego dużego AGD.
  • Pozostałe elektroodpady (np. telewizory, mikrofalówki, komputery, monitory) odbieramy ODPŁATNIE - sprawdź warunki odbioru.

CO OBEJMUJE USŁUGA?
Usługa jest wygodna i kompleksowa, obejmuje:
1. Przyjęcie i obsługę zgłoszenia, w tym ustalenie dogodnego terminu odbioru
2. Odbiór elektrośmieci bezpośrednio z mieszkania 
3. Wyniesienie, załadunek na nasz samochód oraz transport do zakładu przetwarzania
4. Recykling zużytych urządzeń zgodnie z najwyższymi standardami ochrony środowiska.

JAK TO DZIAŁA? 
1. Zgłoś odbiór elektrośmieci przez wypełnienie formularza zgłoszenia odbioru
2. Poczekaj na kontakt – w ciągu 24 godzin otrzymasz komplet informacji
3. Dokonaj wpłaty za odbiór sprzętu małogabarytowego lub RTV
4. Ustal dogodny termin odbioru – pamiętaj, jeśli coś się zmieni poinformuj nas o tym, być może ktoś inny czeka na możliwość oddania elektroodpadów w tym terminie
5. Poczekaj na nasz przyjazd i udostępnij nam elektroodpady do wyniesienia
6. Gotowe!

KTO MOŻE SKORZYSTAĆ Z TEJ MOŻLIWOSCI?
DECYDUJESZ.pl to system odbiorów bezpośrednich budowany z myślą o klientach indywidualnych. W przypadku zainteresowania usługą ze strony instytucji, firm, urzędów prosimy o kontakt: blonie@remondis.pl.