W najbliższą niedzielę (4.12.2022 r.) znów rozświetlimy Gminną Choinkę, moment ten będzie kulminacją Jarmarku Bożonarodzeniowego w Dopiewie. Całość rozpocznie się o 13.00 na placu gminnym przy skrzyżowaniu ul. Łąkowej i Wyzwolenia.

Godzina 13.00
OTWARCIE PLACU, ŚW. MIKOŁAJ i JARMARK

Przygotowanych zostało wiele atrakcji dla najmłodszych mieszkańców, w szczególności dla wszystkich dzieci będzie czekał Święty Mikołaj w towarzystwie prawdziwych reniferów, wręczający drobne upominki. Dodatkowo do dyspozycji dla wszystkich uczestników będzie stanowisko z symulatorem sani Gwiazdora. Ponadto: SnowTubing, karuzele, kolejka świąteczna, dmuchaniec „Kula Śnieżna” czy szczudlarze – anioły.

Jarmark to zwłaszcza stoiska, na których nie zabraknie smakołyków, wyrobów rękodzielniczych, świątecznych ozdób, tradycyjnych pierników i grzanego wina oraz wiele innych.

SCENA

W tym roku na scenie usłyszymy:

  • Zespół BlaDo,
  • Zespół Dawida Dysia w świątecznym i nieco rockowym klimacie,
  • Dziewczyny i Karolina tańczące Zumbę,
  • Baletnice ze Szkoły Tańca Pas de Dominique,
  • Tancerki Klubu Taneczno – Sportowego Activus,
  • Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Powstańców Wielkopolskich 1918/1919 w Więckowicach zaśpiewają kolędy i świąteczne piosenki,
  • Orkiestra Dęta Gminy Dopiewo z programem „Christmas songs”,
  • Zespół Gospel Joy.

Dodatkowo odbędzie się pokaz cyrkowo-teatralnym pt. „W fabryce prezentów” i koncert piosenek zimowych z animacjami.

Godzina 17.45 – ROZŚWIETLENIE CHOINKI

Marszowym krokiem razem z Mażoretkami Gminy Dopiewo i tancerkami Klubu Taneczno-Sportowego Activus, szczudlarz i maskotki poprowadzą spod sceny przemarsz w stronę choinki przy ul. Wyzwolenia, aby punktualnie o 18.00 wspólnie z Wójtem Gminy Dopiewo Pawłem Przepiórą ją rozświetlić.

Godzina 18.05 – KONCERT

Na zakończenie odbędzie świąteczny koncert zespołu Gospel Joy, obecnych półfinalistów programu Mam Talent, który przekaże uczestnikom dużo energii i spowoduje, że święta w tym roku będą jeszcze piękniejsze!

Zapraszamy! Każdy znajdzie coś dla siebie.

MJ

Data wydarzenia: 
2022-12-04 13:00