Wójt Gminy Dopiewo - Paweł Przepióra zaprasza Mieszkańców Gminy Dopiewo na „Koncert Gwiazdkowy”, który odbędzie się 17 grudnia 2022 r. w ramach akcji „Bądźmy GIT z PIT !” Gwiazdą wydarzenia będzie Sławek Uniatowski z zespołem. Wcześniej scenę i publiczność rozgrzeje christmasowymi evergreenami Roxana Tutaj z zespołem Good Omen. Wcześniej, podczas zajmowania miejsc przez uczestników w świąteczny, bożonarodzeniowy nastrój wprowadzi publiczność Orkiestra Dęta Gminy Dopiewo.

Wydarzenie odbędzie się w Hali GOSiR w Dopiewie. Podwójne zaproszenia można wygrać w konkursie - nie będą sprzedawane każdego dnia od 5 listopada do 15 grudnia.  Liczba miejsc ograniczona, więc nie warto zwlekać z udziałem. Szczegóły -  dopiewo.pl

Zadanie konkursowe dla mieszkańców Gminy Dopiewo:

  • A. Przekonaj nas, dlaczego właśnie Ciebie z osobą towarzyszącą powinniśmy zaprosić na „Koncert Gwiazdkowy Gminy Dopiewo”?
  • B. Którą świąteczną piosenkę lub kolędę lubisz najbardziej?
  • C. Dlaczego warto być GIT z PIT ?

Zgłoszenie powinno zawierać dane kontaktowe Uczestnika: imię i nazwisko, miejscowość zamieszkania, telefon kontaktowy lub e-mail kontaktowy.

Uwaga: Dzwoniąc rozpocznij od hasła: KONCERT GWIAZDKOWY - JESTEM GIT z PIT! Pisząc e-maila do nas wpisz w jego temacie: KONCERT GWIAZDKOWY- JESTEM GIT z PIT!

Kiedy i jak odpowiedzieć na pytania?

Codziennie o dowolnej porze można wysyłać e-maile pod adres: konkurs@dopiewo.pl . W temacie e-maila należy wpisać: KONCERT GWIAZDKOWY - JESTEM GIT Z PIT! 

Odbiór zaproszeń

Informację o wygranej i możliwości jej odebrania zaproszeń przekażemy e-mailem. Po odbiór  trzeba będzie się zgłosić osobiście w umówionym terminie. Przed odbiorem nagrody trzeba podpisać oświadczenie, dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z konkursem. Zasady zawarte zostały w „Regulaminie” udostępnionym na stronie dopiewo.pl.

Organizatorzy wydarzenia: Gmina Dopiewo (Urząd Gminy Dopiewo, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dopiewie, Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Dopiewie i Gminna Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury w Dopiewie).

Szczegóły: PDF icon regulamin_konkursu_-_koncert_gwiazdkowy_2022.pdf

AM fot. Arch. Sławka Uniatowskiego i Roxany Tutaj

 

Data wydarzenia: 
2022-12-17 17:30