Państwo Bogumiła i Stanisław Szymczak z Dąbrówki obchodzili niedawno Diamentowe Gody. 12 października 2022 r. Jubilatów odwiedził Wójt Gminy Dopiewo, Paweł Przepióra - wspólnie przeżyte 60 lat to okazja do złożenia życzeń, wręczenia kwiatów, dyplomu i kosza upominkowego.

Państwo Bogumiła i Stanisław Szymczak, zawarli związek małżeński 9 października 1962 roku w USC Poznań - Wilda. 9 lat temu przeprowadzili się z Poznania do Gminy Dopiewo. Dąbrówka, w której zamieszkali stała się ich azylem, zaaklimatyzowali się tutaj, pokochali to miejsce. Bardzo cenią sobie udogodnienia wynikające z mieszkania w pobliżu syna, na którego pomoc w każdej chwili mogą liczyć. Państwo Bogumiła i Stanisław mają dwoje dorosłych dzieci, doczekali się trójki wnucząt.

Ten okrągły Jubileusz zwany potocznie Diamentowymi Godami, jest wyrazem miłości, zrozumienia drugiego człowieka i dążenia do wspólnych celów. Z tej okazji chcielibyśmy życzyć szanownym Jubilatom zdrowia, szczęścia, pomyślności i pogody ducha na kolejne wspólnie przeżyte lata.

BS. BS.