Zapraszamy na kolejne Spotkanie Kobiet Przedsiębiorczych, które tym razem odbędzie się 27 września o godz. 18.00 w sali w Palędziu. Wydarzenie pod patronatem Wójta Gminy Dopiewo Pawła Przepióry.

O spotkaniach

To będzie już piąte spotkanie Kobiet Przedsiębiorczych w naszej okolicy. Do tej pory uczestniczyły w nich nie tylko kobiety posiadające własne firmy, ale także rękodzielniczki i  Panie, które chciały się rozwijać czy nawiązać ciekawe znajomości i kontakty. Podczas każdego ze spotkań jest czas na przedstawienie siebie, swojego biznesu, pasji, idei… Sala w Palędziu pozwala także na wystawienie swoich produktów. Stałym punktem spotkań są merytoryczne warsztaty. Tym razem o akceptacji siebie będzie opowiadać Monika Sekuła.

Agenda spotkania:

godz. 18.00 - rozpoczęcie
godz. 18.30 - przedstawienie się uczestniczek
godz. 19.00 - przerwa na kawę
godz. 19.15 – warsztat „Akceptacja siebie - klucz do pewności siebie” Monika Sekuła
godz. 20.45 - networking i kawa
godz. 21.30 - loteria wizytówkowa, koniec spotkania

Networking

Jednym z najważniejszych elementów naszych spotkań jest networking.

Który wielu kojarzy się po prostu ze sprzedażą, ale w rzeczywistości jest czymś znacznie więcej. To przede wszystkim budowanie relacji, zaufania i wartości.

Spotkania networkingowe są niecenioną formą nawiązywania nowych kontaktów biznesowych. To marketing rekomendacji – nie sprzedajemy, ale tworzymy dobre, międzyludzkie relacje z potencjalnymi klientami czy partnerami biznesowymi. To skuteczny sposób budowania sieci kontaktów niezależnie od branży, ponieważ nawiązujemy więzi są między człowiekiem a człowiekiem, niezależnie co robi.

Tak jak wszędzie, tak i w networkingu - pierwsze wrażanie robimy tylko raz. Zadbajmy o to jak wyglądamy, jak i co mówimy. Kolejnym krokiem jest danie się poznać. Ale chyba najważniejszym jest budowanie zaufania i marki. Wówczas możemy zostać polubieni, poleceni lub nawiązać nowe relacje, nie tylko biznesowe.

Aby wziąć udział w spotkaniu 27 września w Palędziu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy: https://tiny.pl/wq79c. Udział w spotkaniu to inwestycja 50 zł.

Organizatorką spotkania jest Agnieszka Wilczyńska.

Data wydarzenia: 
2022-09-27 18:00