W związku z realizacją zadania pn. Przebudowa / rozbudowa drogi powiatowej nr 2401p Dopiewo – Poznań na odcinku Palędzie (przejazd kolejowy) – dąbrówka (s11).

Firma COLAS Polska informuje, że od dnia 07.09.2022 do końca remontu (do 30 listopada) nastąpi - przygotowana przez nią oraz zatwierdzona przez Zarząd Dróg Powiatowych i Komendę Wojewódzką Policji - zmiana organizacji ruchu.

Zgodnie z nowym projektem organizacji możliwy będzie przejazd ul. Poznańską tylko w jednym kierunku - ze Skórzewa do Dąbrówki. Natomiast przejazd ul. Poznańską w odwrotnym kierunku  czyli z Dąbrówki do Skórzewa nie będzie możliwy.

Wykonawca zaproponował w tej sytuacji objazd przez Palędzie i Gołuski w kierunkach S11, Plewisk i Głuchowa. Zjeżdżając z S11 w Dąbrówce będzie można się przemieścić w obu kierunkach ul. Poznańską.

Wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu etap III jest zgodna z zatwierdzeniem projektu TOR – nr IR.4101.749.2022.BK, nr. zatwierdzenia Komendy Wojewódzkiej Policji: R.Z.I.5321.979.2022.LN.

Wykonawca i inwestor przepraszają za wszelkie utrudnienia i proszą o wyrozumiałość oraz stosowanie się do nowych oznaczeń drogowych.

Poprzednie artykuły - TUTAJ

MJ