Po raz drugi w wakacje w Zborowie nie tylko owoce będą czekały na plażowiczów. Zapraszamy na Owocowy Chillout, w ramach którego Fundacją Zoom zorganizuje 6 koncertów i 2 seanse filmowe. To uzupełnienie oferty przygotowanej na gminnej plaży. W każdą niedzielę o godzinie 11.00 odbywają się zajęcia Jogi, a 10 lipca GOSiR zaprasza na festyn „Zborowo na Sportowo”.

Plażowanie z kulturą rozpocznie się 2 lipca, wtedy odbędzie się pierwszy seans nocnego kina plenerowego. Uczestnicy będą mogli obejrzeć film „ Za jakie grzechy dobry Boże” z 2014 roku,
a dla każdego uczestnika organizatorzy przewidzieli darmowy popcorn. Dzień później (3 lipca) podczas plażowania będzie można wypoczywać przy koncercie muzyki francuskiej i filmowej w wykonaniu Soundlovers Band. Kolejne koncerty odbywać będą się w następujące niedziele lipca:

  • 17 lipca 2022 – koncert Music Live Art. w wyk. Filip Szulc & DJ Wetty,
  • 24 lipca 2022 – koncert muzyki świata w wyk. Sebastian i Wiesław Stieler,
  • 31 lipca 2022 – koncert muzyki musicalowej i filmowej w wyk. SlaVduo – Sławomir Olgierd Kramm i Jarosław Wiśniewski

Kolejny seans i dwa koncerty odbędą się w sierpniu, o czym poinformujemy już niedługo. Warto sobie zarezerwować niedzielne popołudnia, aby wypocząć nad jeziorem w otoczeniu muzyki.

Projekt pn. „Owocowy Chillout” realizowany jest przy wsparciu finansowym Gminy Dopiewo

M. Juskowiak
fot. organizator

Data wydarzenia: 
2022-07-02 21:30
Owocowy Chillout 2022