W sobotę 9 kwietnia Rada Rodziców działająca przy Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce przy ul. Malinowej 41 organizuje 7 już edycję imprezy rodzinnej „Pchli Targ. Nie potrzebujesz? Wymień, sprzedaj, oddaj!”.

Wiosenna edycja imprezy odbędzie się w holu szkoły przy ul. Malinowej 41 w godzinach od 10.00 do 13.00.

Na targu będzie można sprzedać, kupić, wymienić przedmioty zalegające w szafach, skrytkach, pawlaczach i garażach. W poprzednich edycjach sprzedawcy oferowali zabawki, książki, płyty, audiobooki a także odzież. Można było też kupić używane foteliki dla dzieci, łyżworolki, rowery i hulajnogi – wszystko w bardzo dobrym stanie i po niezwykle atrakcyjnych cenach. W trakcie całej imprezy czynny będzie kącik kawowy, w którym można będzie kupić kawę oraz ciasto domowego wypieku przygotowane przez rodziców z Rady Rodziców.

Dochód ze sprzedaży stoisk oraz biletów wstępu zasili konto Rady Rodziców i będzie przeznaczony na wspieranie inicjatyw dzieci i nauczycieli w szkole a dochód ze sprzedaży przedmiotów wystawionych na stoiskach zasili portfele sprzedających. Całej imprezie towarzyszy miła i rodzinna atmosfera.

Koszt stoiska dla wystawców – 20 zł/stoisko. Bilet wstępu dla odwiedzających 1 zł/osoby. Bilety będą do nabycia w dniu imprezy, w holu szkoły (dla wystawców od godz. 9.30, dla odwiedzających od godz. 10.00).

Monika Nowacka
Sekretarz Rady Rodziców