Klub Seniora 82 w Poznaniu zaprasza seniorów z całej Wielkopolski do udziału w konkursie pn. „Ulubione desery i konfitury” organizowanego w ramach akcji „Książka kucharska Babci i Dziadka”. Zadaniem uczestników jest przesłanie swoich autorskich przepisów na desery i konfitury wytworzone z ogólnie dostępnych produktów. Organizatorzy kładą szczególny nacisk na przepisy wykorzystujące całe owoce warzywa, jajka (bezresztkowe) oraz także minimalistyczne na potrzeby jednej osoby, a zmaganiom uczestników przyświeca hasło Seniorzy przetwarzają, gotują, wszystko wykorzystują.

Zgłoszenia konkursowe (kartę zgłoszenia, treść przepisu oraz zdjęcia deserów i konfitur) należy przesłać do dnia 30 kwietnia br. e-mailem na adres klubseniora82@gmail.com lub pocztą tradycyjną na adres Klub Seniora 82 ul. Krakowska 10, 61-889 Poznań. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia 10 maja br., a informacja o wynikach zostanie zamieszczona na fanpage Klub Seniora 82 na Facebooku oraz na stronie Centrum Inicjatyw Senioralnych.

Jury oceniać będzie oryginalność i autentyczność przepisu oraz walory estetyczne fotografii.

Na zwycięzców czekają nagrody:

  • I Nagroda – kolacja dla 2 osób
  • II Nagroda – książka kucharska
  • III Nagroda – niezbędnik kulinarny.

Konkurs odbywa się pod Patronatem Związku Stowarzyszeń Wielkopolski Bank Żywności, objęty został Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Wielkopolskiego.

Serdecznie zapraszamy!

PDF icon regulamin_konkursu_dla_seniorow_2.pdf

Plik karta_zgloszenia_1.docx