Gminna Biblioteka i Centrum Kultury w Dopiewie

24.01. godz.11.00-13.30 biblioteka w Dopiewie ul. Konarzewska 12
Zostań Pizzermanem
Warsztaty kulinarne dla dzieci, które same zrobią od początku pizzę w ulubionym smaku. Wszystko pod okiem wykwalifikowanego kucharza.
dzieci 7+|max 10 osób| koszt 30zł|

25.01. godz.10.00-12.30 sala GOK w Dopiewcu ul. Szkolna 11
Zbudujmy duży Układ Słoneczny!
Warsztaty dla dzieci podczas, których dzieci zbudują przestrzenny i efektowny Układ Słoneczny. Do postawienia lub do powieszenia – według uznania.
dzieci 6+|max 10 osób| koszt 30zł|

26.01. godz.10.00-13.00 sala GOK w Dopiewcu ul. Szkolna 11
Bajkowy domek na kurzej łapce
Warsztaty dla dzieci podczas, których dzieci z tekturowej konstrukcji wykonają domek na kurzej łapce lub na pniu. Domek zachwyci każdego. Może służyć jako lampka wkładając elektryczną świeczkę
dzieci 8+|max 10 osób| koszt 30zł|

26.01. godz.16.00-18.00 sala GOK w Dopiewcu ul. Szkolna 11
Pokaz i warsztaty iluzji dla dzieci
Pokaz iluzji dla dzieci to program zawierający takie sztuczki, aby dzieci nie miały problemu z interpretacją iluzji, a wszystkie efekty są prezentowane z barwnymi, budzącymi zainteresowanie przedmiotami.
dzieci 6+|max 50 osób| koszt 40zł|Wyłącznie dzieci bez rodziców

27.01. godz.10.00-13.30 filia w Skórzewie, ul. Kozierowskiego 1
W TYM CAŁA SZTUKA III cz.1
Podczas tej edycji zmierzymy się z formą przestrzenną, tworząc rzeźbę/kukiełkę z gipsu i tkanin, a także bazując na materiałach recyklingowych, zapoznamy się również z ”magicznymi” właściwościami barw.
dzieci 6+|max 14 osób| koszt 60zł|

28.01. godz.10.00-13.30 filia w Skórzewie, ul. Kozierowskiego 1
W TYM CAŁA SZTUKA III cz.2
Korzystając z wiadomości o barwach z cz. 1 stworzymy własne pejzaże na własnoręcznie przygotowanym podobraziu z kartonu i gazy. Całość doprawimy dobrym humorem i świetną zabawą ruchowo-muzyczną

Zapisy ruszają od poniedziałku 10.01.2022 pod nr tel. 61 8148 223 w.13 lub 600 469 489
Wpłaty należy dokonywać na nr konta 39 9043 1012 2012 0027 6245 0001 w tytule prosimy podać imię i nazwisko uczestnika oraz jakich warsztatów dotyczy wpłata.


Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Dopiewcu

17.01-21.01. Program:

  • Zajęcia plastyczne, techniczne, muzyczne i sportowe, warsztatowe,
  • Filmowe na terenie szkoły,
  • Wyjazd do kina, teatru, muzeum, Jump Areny oraz na plac zabaw w Poznaniu.

Liczba uczestników: 15

ODWOŁANE


Zespół Szkolno – Przedszkolny im. Jana Brzechwy w Dopiewie

17-21.01. godz. 8.00 – 14.00. Program:

  • Zajęcia opiekuńczo – wychowawcze,
  • Zajęcia plastyczne, muzyczne, sportowe,
  • Warsztaty muzyczne, kulinarne, oraz doświadczalne (mała chemia).

Liczba uczestników: 45


Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina w Skórzewie

17 - 21.01. godz. 8.00 - 15.30 Program:

  • Zajęcia stacjonarne w szkole, a w nich między innymi - zajęcia integracyjne w grupach,
  • Warsztaty robotyki oraz warsztaty prezentujące dzieciom doświadczenia chemiczne,
  • Zajęcia sportowe: taneczne, taekwondo oraz jujitsu,
  • Animacje dla dzieci,
  • Wyjazd do kina i palmiarni.

Liczba uczestników: 60


Szkoła Podstawowa im. Astrid Lindgren w Dąbrowie

17.01 - 21.01. godz. 8.00 - 16.00. Program:

Poniedziałek

  • 8.00 - 9.00 Gry i zabawy na Sali gimnastycznej
  • 9.00 - 11.00 Robotyka
  • 11.00 - 12.00 Zajęcia na Sali gimnastycznej
  • 12.00 - 13.00 Obiad
  • 13.00 - 15.00 Zajęcia plastyczne
  • 15.00 - 16.00 Gry i zabawy na sali gimnastycznej

Wtorek

  • 8.00 - 9.00 Gry i zabawy na sali gimnastycznej
  • 9.00 - 12.00 Pokaz tresury, zabawy z psem
  • 12.00 - 13.00 Obiad
  • 13.00 - 15.OO Zajęcia plastyczne
  • 15.00 - 16.00 Gry i zabawy na sali gimnastycznej

Środa

  • 8.00 - 10.00 Gry i zabawy na sali gimnastycznej
  • 10.00 - 12.00 Pokaz Ninja Tomek
  • 12.00 - 13.00 Obiad
  • 13.00 - 15.00 Zajęcia plastyczne
  • 15.00 - 16.00 Gry i zabawy na sali gimnastycznej

Czwartek

  • 8.00 - 9.00 Gry i zabawy na sali gimnastycznej
  • 9.00 - 11.00 Zajęcia plastyczne
  • 11.00 - 15.00 Wyjazd na basen
  • 15.00 - 16.00 Gry i zabawy na sali gimnastycznej

Piątek

  • 8.00 - 9.00 Gry i zabawy na Sali gimnastycznej
  • 9.00 - 15.00 Wyjazd do Poznania i na pizza
  • 15.00 - 16.00 Gry i zabawy na sali gimnastycznej.

Liczba uczestników: 43


Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Skórzewie

17-21.01. godz. 8.00 - 16.00. Program:

Poniedziałek

  • Zapoznanie dzieci z harmonogramem półkolonii, regulaminem zachowania w czasie zajęć i podczas wycieczek
  • Śniadanie (własne, przyniesione z domu)
  • Zajęcia sportowe
  • Obiad
  • Zajęcia z programowania
  • Gry i zabawy stolikowe
  • Podsumowanie dnia.

Wtorek

  • Zajęcia z programowania
  • Śniadanie (własne, przyniesione z domu)
  • Warsztaty z rękodzieła
  • Obiad
  • Eksperymenty (lawa lampa)
  • Zajęcia sportowe
  • Podsumowanie dnia.

Środa

  • Zapoznanie z zasadami bezpieczeństwa podczas wycieczki
  • Śniadanie (własne, przyniesione z domu)
  • Wycieczka do Muzeum czekolady w Poznaniu
  • Spacer po Starym Rynku
  • Powrót do szkoły
  • Obiad
  • Zajęcia sportowe
  • Gry i zabawy stolikowe
  • Podsumowanie dnia.

Czwartek

  • Zajęcia z programowania
  • Śniadanie (własne, przyniesione z domu)
  • Warsztaty z rękodzieła (decoupeage)
  • Zapoznanie z zasadami bezpieczeństwa podczas wycieczki
  • Wycieczka na kręgle
  • Obiad
  • Gry i zabawy stolikowe
  • Podsumowanie dnia.

Piątek

  • Karnawał - tworzenie masek karnawałowych
  • Śniadanie (własne, przyniesione z domu)
  • Dekorowanie sali na zabawę karnawałową
  • Balik 
  • Obiad
  • Gry i zabawy stolikowe
  • Podsumowanie dnia. 

Liczba uczestników: 21

Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w programie.


Klub Sportowy Orkan Konarzewo

24 – 28.01 godz. 9.00 - 15.00. Program:

  • Miejsce: Szkoła Podstawowa, im. Henryka Sienkiewicza w Konarzewie
  • 8.30-9.00 zbiórka uczestników na hali OSIR ul. Krasickiego 16- wchodzimy wejściem bocznym SP Konarzewo
  • 9.00-13.00 - zajęcia sportowe na boisku zewnętrznym, wyjazd do kina , wyjazd na bowling, wyjazd do parku trampolin
  • 25.01.2022 - Seans Filmowy - Kino
  • 27.01.2021- Stacja Grawitacja  park trampolin
  • 28.01.2021- Bowling Posnania
  • 13.00-13.30 - obiad
  • 13.30-15.00 - sala sportowa
  • 15.00-15.30 odbiór uczestników

Zabieramy na zajęcia:

  • buty na  orlik i na halę (w zależności od pogody i rodzaju treningu),
  • strój na zmianę,
  • podpisany bidon,

Wszyscy uczestnicy są objęci ubezpieczeniem NNW. Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w programie.


Klub Taneczno-Sportowy Activus Gminy Dopiewo

24-28.01.Program:

  • Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina w Skórzewie,
  • Ogólnorozwojowych zajęć sportowych: piłka nożna / karte / siatkówka / koszykówka/ taniec/ akrobatyka w grupach
  • Pływanie i zabawy w Tarnowskich Termach/opieka instruktorów pływania i ratowników WOPR
  • Akrobatyka sportowa zajęcia z instruktorami i zabawy na JUMP ARENIE w Parku Trampolin
  • Olimpiada sportowa, zajęcia edukacyjne i integracyjne, gry i zabawy ruchowe
  • Koszt : 690 zł
  • Zapisy: Kinga Żelechowska-Wiśniewska, e-mail:  info@activus-fitness.pl tel.516 741 115 

Zapewniamy:

  • półkolonię zatwierdzoną przez Kuratorium Oświaty w Poznaniu
  • organizację półkolonii zgodnie z wytycznymi Kuratorium Oświaty, GIS, MZ, MEN, w doskonałej infrastrukturze sportowej
  • aktywnie spędzony czas i bogaty program różnorodnych form aktywności ruchowej
  • opiekę wykwalifikowanej kadry wychowawców oraz instruktorów zajęć sportowych i tanecznych w godzinach 8:30-15.30
  • obiad, podwieczorek, napój, upominek

Stowarzyszenie Klub Sportowy Korona Zakrzewo

24 - 28.01. godz. 9.00 - 14.00. Program:

  • Miejsce: Zakrzewo, ul. Długa 13, salka parafialna
  • Warsztaty Teatralne „OCEANY” dla dzieci i młodzież z klas 4-8 szkół podstawowych
  • Improwizację aktorską i dramową (scenki, ćwiczenia okołoteatralne)
  • Pracę z oddechem
  • Świadomość i plastykę ciała
  • Teatr ożywionej formy
  • Gry i zabawy teatralne
  • Koszt: 400 zł
  • Zapisy: andrzej.kryczka@korona-zakrzewo.pl tel. 604296394

 

Ferie Zimowe 2017