Wójt Gminy Dopiewo - Paweł Przepióra zaprasza Mieszkańców Gminy Dopiewo na „Koncert Gwiazdkowy”, który odbywa się w ramach akcji „Bądźmy GIT z PIT !” Wystąpią GOLEC uORKIESTRA oraz SINGIN’ BIRDS. Będzie świątecznie i przebojowo. Miejsce wydarzenia: Hala GOSiR w Dopiewie. Bilety nie będą w ogóle sprzedawane, będzie można je wygrać i odebrać. Są dostępne do wyczerpania miejsc.

ZADANIE KONKURSOWE DLA MIESZKAŃCÓW GMINY DOPIEWO:

Odpowiedz na pytania (zastosuj w odpowiedzi numery, jak w pytaniach):

  1. Dlaczego właśnie Ciebie z osobą towarzyszącą mielibyśmy zaprosić na „KONCERT GWIAZDKOWY GMINY DOPIEWO”?
  2. Potwierdź nam, że wiesz: Dlaczego warto być GIT z PIT ?
  3. Które utwory GOLEC UORKIESTRY i SINGIN’ BIRDS chciałbyś usłyszeć (po jednym) ? Na podstawie wskazówek uczestników konkursu - stworzymy „Listę  przebojowych życzeń”.

Kiedy i jak odpowiedzieć na pytania?

  • Od wtorku do piątku można w tej sprawie zadzwonić od godz. 12.12. do 13:13 pod nr 512 465 109 (wcześniej i później dzwonić w sprawie konkursu nie można). Dzwoniąc rozpocznij od hasła: KONCERT GWIAZDKOWY - JESTEM GIT z PIT!
  • Codziennie o dowolnej porze można za to wysyłać e-maile pod adres: konkurs@dopiewo.pl . Pisząc do nas wpisz w temacie e-maila: KONCERT GWIAZDKOWY - JESTEM GIT z PIT!
  • Zastanów się nad tym, jak chcesz nam odpowiedzieć. Bądź pomysłowy! Przekonaj nas!

Codziennie obdarujemy podwójnym zaproszeniem autorów najbardziej pomysłowych i przekonujących odpowiedzi.

Informację o możliwości odebrania wygranej (laureatowi) przekażemy telefonicznie lub e-mailem, w zależności od sposobu uczestnictwa. Po odbiór zaproszenia trzeba się zgłosić osobiście w umówionym terminie (dzień i godzina). Przed odbiorem nagrody będzie trzeba podpisać oświadczenie „Informacja o przetwarzaniu danych osobowych”.

Szczegóły w regulaminie:

PDF icon regulamin_konkursu_bgzp_2021-v2.pdf

O możliwości zdobycia biletów przez Przyjaciół Gminy Dopiewo, nie będących jej Mieszkańcami, poinformujemy później (warto polubić nasz profil „Gmina Dopiewo - strona oficjalna” by być na bieżąco, również w tej sprawie. 

Organizatorzy wydarzenia:: Gmina Dopiewo (Urząd Gminy Dopiewo, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dopiewie, Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Dopiewie i Gminna Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury w Dopiewie).

AM, plakat: M. Juskowiak, fot. GOLEC uORKIESTRA oraz SINGIN’ BIRDS

 

Plakat wydarzenia:Plakat Koncertu Gwiazdkowego Gminy Dopiewo

plakat koncertu