Zachęcamy mieszkańców gminy Dopiewo do udziału w Konkursie fotograficznym o nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego pn. #funduszeUE bliżej Ciebie!

Wystarczy wybrać unijną inwestycję, zrobić zdjęcia i do 5 listopada 2021 r. zamieść na dedykowanej stronie www.funduszeueblizejciebie.wielkopolskie.pl Zgłaszany projekt wybierz z wyszukiwarki i przyporządkuj do 1 z 5 kategorii: Lider Innowacji, Zielona Wielkopolska, Zurbanizowana Wielkopolska, Portret, Turystyka kulturowa. Projekty zrealizowane na terenie gminy Dopiewo z dofinansowaniem środków unijnych znajdziesz https://dopiewo.pl/unia-europejska-o-projektach

Najciekawsze projekty zgłoszone do Konkursu zostaną wybrane w głosowaniu on-line – tzw. nagroda publiczności w każdej kategorii oraz przez Kapitułę Konkursu w głosowaniu tradycyjnym – tzw. nagroda specjalna Marszałka Województwa Wielkopolskiego w każdej kategorii.

Zgłaszający za zwycięskie projekty otrzymają nagrody rzeczowe np. głośnik bezprzewodowy, zegarek typu smartwatch, słuchawki bezprzewodowe, głośnomówiący zestaw telefoniczny, czytnik e-book, kamerka sportowa, aparat fotograficzny do natychmiastowych odbitek itp. Nagrodą dla beneficjentów będą dyplomy i statuetki #funduszeUEbliżej Ciebie! Będą mieli również prawo do znakowania swoich projektów logotypem #funduszeUEbliżej Ciebie! Ponadto, Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu prowadząc działania informacyjno- promocyjne dotyczące WRPO 2014+ (programy telewizyjne, radiowe, wystawy, publikacje prasowe, internetowe) będzie przedstawiał zwycięzców Konkursu jako najlepsze praktyki we wdrażaniu środków europejskich w regionie.

Celem Konkursu jest zaprezentowanie efektów wykorzystania Funduszy Europejskich w Wielkopolsce oraz tzw. dobrych praktyk projektów, które zrealizowano z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 (WRPO 2014+).

REGULAMIN

Wręczenie nagród laureatom odbędzie się w grudniu w Poznaniu podczas uroczystej gali finałowej (w zależności od sytuacji epidemicznej). Nie zwlekaj, zrób zdjęcia i pokaż jak Fundusze Europejskie zmieniają Wielkopolskę!

MJ

Data wydarzenia: 
2021-11-05 00:00