Dnia 23 października b.r. Rada Rodziców działająca przy Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce przy ul. Malinowej 41 organizuje 7 już edycję imprezy rodzinnej „Pchli Targ. Nie potrzebujesz? Wymień, sprzedaj, oddaj!”.

Jesienna edycja imprezy odbędzie się w holu szkoły przy ul. Malinowej 41 w godzinach od 10.00 do 13.00.

Na targu będzie można sprzedać, kupić, wymienić przedmioty zalegające w szafach, skrytkach, pawlaczach i garażach. W poprzednich edycjach sprzedawcy oferowali zabawki, książki, płyty, audiobooki a także odzież. Można było też kupić używane foteliki dla dzieci, łyżworolki, rowery i hulajnogi – wszystko w bardzo dobrym stanie i po niezwykle atrakcyjnych cenach. W trakcie całej imprezy czynny będzie kącik kawowy, w którym można będzie kupić kawę oraz ciasto domowego wypieku przygotowane przez rodziców z Rady Rodziców.

Dochód ze sprzedaży stoisk oraz biletów wstępu zasili konto Rady Rodziców i będzie przeznaczony na wspieranie inicjatyw dzieci i nauczycieli w szkole a dochód ze sprzedaży przedmiotów wystawionych na stoiskach zasili portfele sprzedających. Całej imprezie towarzyszy miła i rodzinna atmosfera.

Koszt stoiska dla wystawców – 20 zł/stoisko. Bilet wstępu dla odwiedzających 1 zł/osoby. Bilety będą do nabycia w dniu imprezy, w holu szkoły (dla wystawców od godz. 9.30, dla odwiedzających od godz. 10.00).

Ze względu na obowiązujące wytyczne dotyczące organizacji imprez kulturowych oraz rozrywkowych uczestników imprezy obowiązywać będzie dezynfekcja rąk przed wejściem na teren szkoły oraz zakrywanie ust i nosa za pomocą maseczki ochronnej. Ponadto prowadzona będzie „ilościowa” kontrola osób uczestniczących w danym momencie w wydarzeniu aby nie przekroczyć dozwolonych norm (do limitu osób nie wliczane będą osoby zaszczepione, posiadające tzw. certyfikat covidowy).

Monika Nowacka
Przedstawiciel Rady Rodziców klasy 1C

 

Pchli targ - plakat