Noc Zawodowców - to inicjatywa skierowana do młodzieży klas 7 i 8 oraz jej rodziców. Celem wydarzenia jest m.in. zwiększenie świadomości i perspektyw edukacyjnych i zawodowych w kolejnych latach.

Założeniem przedsięwzięcia jest również promocja szkolnictwa branżowego i technicznego, jako szkolnictwa pozytywnego wyboru, które daje możliwość realizowania satysfakcjonującej ścieżki edukacyjno-zawodowej.

Centra Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego już po raz czwarty organizują NOC ZAWODOWCÓW, która została objęta patronatem honorowym Marszałka Województwa Wielkopolskiego Pana Marka Woźniaka.

Wydarzenie to stanowi niezwykle ważną przestrzeń do wzajemnej wymiany doświadczeń, rozmów oraz zadawania pytań. W jednym miejscu spotykają się uczniowie, rodzice, nauczyciele, doradcy zawodowi, rzemieślnicy i pracodawcy. 

W imieniu swoim, Samorządu Województwa Wielkopolskiego oraz wszystkich Centrów Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu, Kaliszu, Koninie, Lesznie i Pile, serdecznie zapraszam młodzież, rodziców oraz wszystkich zainteresowanych do udziału w Nocy

Zawodowców 2021 Edycja 4.0 „Hybrydowo – Zawodowo”. 

Więcej o progranie - TUTAJ

  

plakat Noc Zawodowców