50% mieszkańców zakończyło już spis w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021.  Jesteśmy na pozycji wicelidera w powiecie poznańskim z najwyższym odsetkiem wypełnionych formularzy. To bardzo dobry wynik! W Województwie Wielkopolskim dotychczas zostało spisanych 1,50 mln mieszkańców, co stanowi 45%. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, spisz się przez Internet, wchodząc na stronę internetową: www.spis.gov.pl.

Możesz spisać się w punkcie spisowym w Dopiewie

Przez cały czas trwania spisu istnieje możliwość skorzystania ze stanowiska komputerowego przygotowanego do samospisu w Urzędzie Gminy Dopiewo przy ul. Leśnej 1c w Dopiewie w godzinach pracy urzędu.

Ważne!
anim przyjdziesz do urzędu, przygotuj niezbędne dane swoje oraz pozostałych członków rodzin/współmieszkańców (np. PESEL, rodzaj wykształcenia, wykonywany zawód, miejsce pracy, powierzchnia mieszkania).

Lista pytań, na które należy udzielić odpowiedzi w ramach Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 i więcej informacji o Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 znajdziesz na stronie internetowej spis.gov.pl oraz dzwoniąc na infolinię spisową pod numer telefonu22 279 9999, a także w Gminnym Biurze Spisowym w Dopiewie – dzwoniąc pod nr tel. 61 8906 396, 61 8906 373, 61 8906 352, lub wysyłając e-mail pod adres: biuro. spisowe@dopiewo.pl.

Pamiętaj!

Według art. 57 ustawy o statystyce publicznej „kto wbrew obowiązkowi odmawia wykonania obowiązku statystycznego albo udzielenia informacji w spisie powszechnym lub innym badaniu statystycznym podlega grzywnie”. Sąd może nałożyć wówczas karę wynoszącą do 5 tys. zł

Nie zwlekaj wejdź na spis.gov.pl i spisz się już dziś.

Zostań rachmistrzem

Gminne Biuro Spisowe na terenie gminy Dopiewo poszukuje kandydatów na rachmistrzów, Termin składania ofert: do 30 lipca 2021, szczegóły

Na terenie Gminy działa 10 rachmistrzów, którzy mogą Państwa spisać telefonicznie lub bezpośrednio. Zadzwonią z numeru telefonu: 22 828 88 88.

Liczymy się
dla Polski!

Gminne Biuro Spisowe w Dopiewie

50% spisanych mieszkańców