Zapraszamy na Owocową Plażę w Zborowie w najbliższą niedzielę. Oprócz bezpiecznego kąpieliska czekać na przyjezdnych będą dodatkowe atrakcje:  „Owocowy Turniej”, „Owocowy Chillout” i „Mobilne Biuro Spisowe”.

W niedziele 11 lipca o 12.00  rozpocznie się „Owocowy Turniej” na jednym boisku odbędzie się turniej siatkówki plażowej. O tej samej godzinie na sąsiednim boisku rozpocznie się również turniej piłki nożnej plażowej. Zgłoszenia przyjmowane będą również w dniu zawodów od godz. 11:30. Regulaminy zawodów znajdują się na stronie: gosir.dopiewo.pl.

Godzinne później o godzinie 13.00 swoją prace rozpocznie Mobilne Biuro Spisowe, w którym każdy będzie mógł się spisać w ramach Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021. Aby się spisać należy wziąć ze sobą dowód osobisty. Na spisanych mieszkańców czekać będą nagrody. Punkt będzie czynny do godziny 16.00.

Godzinę później rozpocznie się trzeci koncert w ramach „Owocowego Chillout-u”. Tym razem na scenie zagra STIELER Band. Wstęp Wolny! Impreza jest finansowane ze środków publicznych gminy Dopiewo.

MJ