W tegoroczne wakacje w Zborowie nie tylko owoce będą czekały na plażowiczów. Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dopiewie, wraz z Fundacją Flow Art, zrealizują projekt finansowany ze środków publicznych gminy Dopiewo pn. „Owocowy CHILLOUT - koncerty”, w ramach którego odbędzie się 5 koncertów

Pierwszy odbył się w ostatnią niedziele czerwca. Czas umilał Zespół Dj & Sax Live Act  - połączenie znanych utworów w akompaniamencie saksofonu. Na kolejne cztery zapraszamy w każdą niedzielę lipca: 

  • 4 lipca 2021 - koncert Soundlovers Band
  • 11 lipca 2021 - koncert stieler Band
  • 18 lipca 2021 - koncert R.b. Radkowski Band
  • 25 lipca 2021 - koncert Dixie Company

Udział we wszystkich muzycznych wydarzeniach jest bezpłatny.

Innym wydarzeniem na Owocowej Plaży w Zborowie organizowanym przez Fundację jest projekt pn. „Owocowy CHILLOUT - kino plenerowe”, w ramach tego zadania dla naszych mieszkańców przygotowane zostaną dwie nocne projekcje filmowe, które będzie można obejrzeć z leżaka czy własnego koca. Zapraszamy w soboty: 

  • 3 lipca 2021 - nocne kino plenerowe, film pt. „REJS” reż. Marek Piwowski, 1970 r
  • 7 sierpnia 2021 - nocne kino plenerowe, film pt. „GREEN BOOK” reż. Peter Farrelly, 2018 r

Fundacja Flow Art zajmuje się promowaniem szeroko rozumianych wydarzeń kulturalnych. Jest organizatorem m.in: „Betlejem Poznańskiego”, „Jarmarku Świętojańskiego”, „Jarmarku Wielkanocnego”, „Bajkowy Rynek - Poznań czyta dzieciom”, „Śniadanie na trawie” czy „Festiwal Literatury Dziecięcej Przecinek i Kropka” i wielu innych wydarzeń znanych mieszkańcom Miasta Poznań i Powiatu Poznańskiego. 

M. Juskowiak
fot. organizator