Pracownicy Urzędu Statystycznego w Poznaniu wspólnie z Gminnym Biurem Spisowym, w niedziele (13.06.2021 roku) zorganizowali punkt do samospisu przy Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce. W akcji udział wzięło prawie 100 mieszkańców.

Liczymy się dla Polski!

Ponad 30% mieszkańców z Gminy Dopiewo już się spisało w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021. Jesteśmy w czołówce gmin województwa wielkopolskiego z najwyższym odsetkiem wypełnionych formularzy. To bardzo dobry wynik! Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, spisz się przez Internet, wchodząc na stronę internetową: www.spis.gov.pl. – spis zajmie ci do 5 minut!

Możesz spisać się w punkcie spisowym w Dopiewie

Przez cały czas trwania spisu istnieje możliwość skorzystania ze stanowiska komputerowego przygotowanego do samospisu w Urzędzie Gminy Dopiewo przy ul. Leśnej 1c w Dopiewie w godzinach pracy urzędu.

Ważne!
Zanim przyjdziesz do urzędu, przygotuj niezbędne dane swoje oraz pozostałych członków rodzin/współmieszkańców (np. PESEL, rodzaj wykształcenia, wykonywany zawód, miejsce pracy, powierzchnia mieszkania). Lista pytań, na które należy udzielić odpowiedzi w ramach Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021.

Więcej informacji o Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 znajdziesz na stronie internetowej spis.gov.pl oraz dzwoniąc na infolinię spisową pod numer telefonu 22 279 99 99, a także w Gminnym Biurze Spisowym w Dopiewie – dzwoniąc pod nr tel. 61 8906 396, 61 8906 373, 61 8906 352, lub wysyłając e-mail pod adres: biuro.spisowe@dopiewo.pl.

Wygraj nagrody

Jeśli dokonałeś już samospisu, możesz zgłosić chęć udziału w loterii Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021! Szybsze spisanie się - zwiększa szanse na wygraną w loterii. Jak to zrobić? Wejdź na stronę spis.gov.pl – spisz się przez Internet. Pobierz i zarejestruj unikatowy kod na https://loteria.spis.gov.pl/. 

Gminne Biuro Spisowe w Dopiewie
fot. M.Juskowiak