Diamentowe Gody obchodzą dzisiaj Państwo Aniela i Czesław Kleszcz z Dopiewa. Wspólnie przeżyte 60 lat to piękna okazja do złożenia życzeń, wręczenia kwiatów i kosza upominkowego. W tym celu 20 kwietnia 2021 r. Jubilatów odwiedzili przedstawiciele Samorządu Gminy Dopiewo.

Czesław - rodowity dopiewianin, pracował w PGR w Dopiewie i Podłozinach, skąd pochodziła wybranka jego serca, o 5 lat młodsza koleżanka Aniela. Wiosną, 20 kwietnia 1961 roku Czesław i Aniela postanowili przypieczętować swój związek małżeński. Ślub cywilny odbył się w Urzędzie Stanu Cywilnego w Dopiewie.

Podczas gdy Czesław pracował zawodowo, Aniela łączyła wychowanie dzieci z pracą domową. Państwo Kleszcz wychowali 5 dzieci, doczekali się 9 wnucząt i 7 prawnucząt. Gdyby chcieli zawiesić fotografie całej rodziny na ścianie za łóżkiem nie starczyłoby miejsca.

Dopiewo w który mieszkają od 40 lat, spełnia ich potrzeby, bliskość szkoły, przedszkola, apteki, przychodni, sklepów, stacja PKP i autobusy, wszystko to mają na wyciągnięcie ręki. Państwo Aniela i Czesław obecnie cieszą się życiem na emeryturze, codziennym kontaktem z bliskimi, dziećmi i wnukami.

Jubilatom gratulujemy! Życzymy zdrowia, spokoju i wszelkiej pomyślności na kolejne, wspólnie przeżyte lata.