Koncert Orkiestry Dętej Gminy Dopiewo, sesję zdjęciową z maskotkami DOP i EWO, przejażdżkę rowerową, kosze upominkowe, obrazy, koszulki, kalendarze, słodkości i nie tylko można wylicytować dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z dopiewskim Sztabem WOŚP w tym roku. Warto wziąć w nich udział.

Graj ze sztabem WOŚP w Dopiewie, który nie tylko wspiera ale i rywalizuje z innymi sztabami - weź udział w lokalnych licytacjach i wpłacaj do skarbonki sztabowej:

Spośród 28 dotychczasowych ogólnokrajowych Finałów WOŚP, 22 grały również w Gminie Dopiewo. Sztab WOŚP w Dopiewie przekazał do tej pory do centrali fundacji ponad 837,5 tys. zł. Ile zbierze podczas 29. Finału? Zobaczymy. W dużej mierze zależy to od hojności darczyńców. 

Sztab WOŚP w Gminie Dopiewo tworzą: Szczep ZHP Dopiewo oraz Gminna Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury w Dopiewie. Oprócz licytacji, w terenie pracować będzie 80 wolontariuszy. Można też skorzystać z wirtualnej sztabowej skarbonki. Podczas dotychczasowych 28 finałów WOŚP zebrała i wydała na wsparcie polskiej medycyny w sumie 1,19 mld zł.

W dniu 29 Finału WOŚP - 31.01.2021 r. w godz. od 12.00 -17.00 Gminna Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury jest czynna. Każdy może odwiedzić bibliotekę w Dopiewie, wypożyczyć lub oddać książki i wesprzeć  WOŚP.Uwaga: amnestia!  W  dniu Finału WOŚP anulowane są wszystkie kary za przetrzymywanie książek. Wystarczy wrzucić kilka groszy do puszki.
Biblioteka przypomina o konieczności zamawiania książęk on-line : https://dopiewo-gbp.sowa.pl/, telefonicznie: 61 814 82 23 lub mailowo: biblioteka@bibldop.pl - chce pobić rekord wypożyczeń i rekord zbiórki!

Do dzieła! Grając razem - wygraMY!

AM