Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Adriana Napierały - Wójta Gminy Dopiewo. Rodzinie, Przyjaciołom i Bliskim składamy najszczersze wyrazy współczucia.

Informujemy, że w środę, dnia 16 grudnia 2020 roku o godzinie 12.00 w Kościele Parafialnym w Niepruszewie odprawiona zostanie Msza Święta Żałobna.

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się po Mszy Świętej na cmentarzu w Niepruszewie.

  • Prosimy o uwzględnienie rygorów sanitarnych obowiązujących w związku z przeciwdziałaniem  covid-19: zachowanie dystansu (1,5 m) i noszenie maseczek.
  • Prosimy o zajmowanie dowolnych miejsc na terenie całego cmentarza  (poza miejscami wyłączonymi). Msza św. i uroczystość zostaną nagłośnione i będą słyszalne, bez względu na miejsce, które zajmiemy, uczestnicząc w uroczystości. W kościele podczas mszy może przebywać ograniczona liczba osób do 25 (najbliższa rodzina, osoby wygłaszające mowy pogrzebowe).
  • Prosimy o niezastawianie na cmentarzu głównych ciągów komunikacyjnych (aleja między kościołem i kaplicą oraz aleja odchodząca od alei głównej do miejsca pochówku) i stosowanie się do komunikatów służb informacyjnych (druhowie jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej).
  • W pobliżu kościoła i cmentarza zostały wyznaczone miejsca parkingowe (mapa w załączeniu).
  • Na cmentarz wejść można trzema wejściami (mapa w załączeniu).
  • Przed kościołem od godz. 11:00 będzie wystawiona „Księga Kondolencyjna”, dedykowana zmarłemu Adrianowi Napierale Wójtowi Gminy Dopiewo, która wystawiona będzie wcześniej do wtorku 15.12.2020 r., do godz. 15:30 - w Urzędzie Gminy Dopiewo. Uwaga: w dzień pogrzebu - w środę 16.12.2020 r. - Urząd Gminy Dopiewo będzie pracował w trybie zdalnym.

PDF icon mapa - pdf

Elektroniczna Księga Kondolencyjna

Czarno białe zdjęcie w ramce Adriana Napierały