Najpiękniejsze Wielkopolanki 2020 roku mieszkają w Gminie Dopiewo. Miss Województwa Wielkopolskiego została 27 września Natalia Balicka z Zakrzewa, zdobywając także tytuły:  Miss Internautów i Miss Depicenter. IV Wicemiss Województwa Wielkopolskiego została  Joanna Mazur z Dopiewa. O starcie obu Pań w regionalnym konkursie piękności pisaliśmy wiosną w „Czasie Dopiewa” (numery z marca i kwietnia).

O koronę Miss Województwa Wielkopolskiego ubiegało się 36 dziewczyn. Gala finałowa odbyła się w poznańskim Hotelu Novotel. Kandydatki zaprezentowały się w stroju sportowym, sukience i stroju kąpielowym. Panie, które awansowały do top 10 prezentowały się w sukniach ślubnych.

Miss Województwa Wielkopolskiego - Natalia Balicka z Zakrzewa ma 21 lat. Chce zostać lekarzem, jest studentką kierunku lekarskiego w Collegium Medicum w Bydgoszczy. Lubi sport - trenuje kickboxing, kitesurfing i snowboard.

IV Wicemiss Województwa Wielkopolskiego - Joanna Mazur z Dopiewa ma 21 lat. Jest studentką III roku kosmetologii w Wyższej Szkole Zdrowia Urody i Edukacji. Uwielbia sport, zdrowy styl życia i podróże. Jej pasją jest wizaż, próbuje sił w modelingu.

Finał konkursu, ze względu na pandemię, został o 4 miesiące przesunięty - pierwotnie zaplanowany był na 31 maja. Półfinał miał miejsce 8 marca.

Dziewczętom gratulujemy sukcesów i życzymy kolejnych.

Link do relacji filmowej z ogłoszenia wyników i rozdania tytułów: tutaj

AM, fot. Archiwum (Małgorzaty Balickiej, Joanny Mazur, fb/Miss Województwa Wielkopolskiego)