Półfinały Mistrzostw Polski Juniorek i Juniorek Młodszych w piłce ręcznej plażowej.

Dzień drugi (4.08.2020r.)

Dzisiaj pogoda była łaskawsza dla naszych zawodniczek. Udało się przeprowadzić zawody prawie bez kropli deszczu. W turnieju brało udział pięć zespołów. Bezkonkurencyjne okazały Juniorki z BD KPR. Gładko wygrywając wszystkie mecze.

Klasyfikacja końcowa:

  • 1 miejsce - BD KPR - awans
  • 2 miejsce - KPR Kobierzyce - awans
  • 3 miejsce - BHT Pyrki Poznań
  • 4 miejsce - UKS Handball 28 Wrocław
  • 5 miejsce - GMTS Sparta Iwaniccy Gubin

Najlepsza zawodniczka turnieju:

  • Patrycja Pawlak - BD KPR

Nagrody wręczali:

  • Wójt Gminy Dopiewo - Adrian Napierała
  • Burmistrz MiG Buk - Paweł Adam
  • Dyrektor GOSiR Dopiewo - Marcin Napierała
  • Prezes BD KPR - Katarzyna Wechman

Obecna była także ekipa TVP, więc możemy się spodziewać relacji w wieczornym programie sportowym. W finałach MP na plaży zobaczymy dwie nasze drużyny: Juniorki Młodsze i Juniorki. Przypomnijmy, że jest to nasz debiut w piłce plażowej.

BD KPR/fot. BS

Więcej zdjęć - tutaj