Lato to najlepszy czas na mikrowyprawy. Na mapie zebraliśmy ponad 100 pomysłów na wakacyjne wycieczki wokół Poznania: samodzielnie, z przyjaciółmi albo z dziećmi. Wspaniała przyroda, ciekawe muzea i liczne pomysły na aktywne spędzanie czasu - to wszystko czeka na Ciebie. Zaplanuj swoją własną trasę i ruszaj w drogę!

Mapa zawiera zestaw różnorodnych inspiracji, podzielonych tematycznie (listę można wyświetlić używając przycisku w lewym górnym rogu). Rodzice z dziećmi (choć nie tylko) mogą skorzystać z propozycji aktywnego spędzania czasu, na pewno chętnie też wyruszą na trasy gier turystycznych. Miłośnikom spacerów proponujemy atrakcyjne miejsca wśród lasów, nad rzekami i jeziorami. Oczywiście latem nie mogło też zabraknąć pomysłów na różne wodne szaleństwa. Kolejny zestaw to oferta najciekawszych muzeów - propozycja zdecydowanie nie tylko na deszczowe dni. Mapę uzupełnia lista atrakcji mniej oczywistych, choć wcale nie mniej ciekawych.

Dopiewo: Owocowa Plaża w Zborowie oraz Makieta Grodu plemiennego w Dąbrówce.

Mapa jest aktualizowana na bieżąco. Jeśli znasz jeszcze inne, atrakcyjne miejsca - podeślij nam swoje propozycje: p.basinski@plot.poznan.pl.

Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna

Owocowa Plaża w Zborowie